Black Friday

i

Autor: Pixabay

Black Friday 2022 w Bonarce w Krakowie. Jak wyglądają promocje i czego się spodziewać?

2022-11-26 9:03

Już w piątek, 25 listopada wyczekiwany przez wszystkich miłośników zakupów Black Friday! Niemal wszystkie sklepy i galerie handlowe w Krakowie szykują dla klientów zniewalające promocje. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja w największym centrum handlowym w Podgórzu. Black Friday w Bonarce w Krakowie zapowiada się obiecująco!

Black Friday w Krakowie. 25 listopada 2022. Rabaty, promocje i szał zakupów

Słynny na cały świat Black Friday to jedno z największych świąt zakupowych, kiedy sklepy oferują swoim klientom gigantyczne przeceny i rabaty. Data Black Friday zawsze przypada na ostatni piątek listopada i pierwszy piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia. W tym roku Black Friday przypada 25 listopada 2022 roku. W Krakowie szykuje się moc atrakcji.

Zarówno mniejsze sklepy, jak i centra handlowe w Krakowie planują wielkie promocje na Black Friday. Sprzęty AGD i RTV, kosmetyki, zabawki, biżuteria, ubrania... To wszystko krakowianie mogą kupić w niższych cenach właśnie w Czarny Piątek. Nie inaczej wygląda sytuacja w Bonarce. Tam również na klientów czekają wyprzedaże i nie tylko! Czarny Piątek będzie połączony z innym wyjątkowym dniem!

Black Friday 2022 w Bonarka City Center. Co szykuje galeria handlowa?

Czarny Piątek w galerii handlowej Bonarka City Center w Krakowie będzie obfitował w wiele wyjątkowych promocji, wyprzedaży i rabatów. W sklepach w trakcie Black Friday w Krakowie klienci mogą spodziewać się przecen m.in. na 25%, 40%, 50% czy nawet 70%.

Produkty po niższych cenach można znaleźć głównie w sklepach odzieżowych i obuwniczych takich jak: Triumph, Big Star, eobuwie, Puccini czy Reporter Young oraz w drogeriach kosmetycznych: Hebe czy Rossmann. Dodatkowo dla rodziców, którzy chcieliby pójść na zakupy w Black Friday, ale nie mają z kim zostawić swoich pociech, Bonarka oferuje specjalną salę zabaw. Kiedy rodzice pójdą na wyprzedaże w Czarny Piątek, animatorzy zajmą się ich maluchami.

Poza klasycznym Black Friday, Bonarka szykuje 25 listopada swoje 13. urodziny. Z tej okazji zachęca wszystkich klientów do udziału w konkursie.

- 25 i 26 listopada świętujemy 13 Urodziny Bonarki i z tej okazji mamy ponad 400 nagród do rozdania. Z appką SPOT wskakujesz do Bonarki na urodziny i grasz! Bawimy się od godziny 12:00 do 20:00 na Placu Centralnym na poziomie 0 (obok salonu W.KRUK), gdzie czekały będą na Ciebie dwie zręcznościówki: KOŁO NAGRÓD oraz DART SPOT - informuje galeria.

QUIZ: Jak dobrze znasz nowości disco polo 2022? Poniżej 10 punktów nie nazywaj się ekspertem

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego: w swojej piosence zespół Playboys odwiedza "Bahamy, morze..."
Kraków: remont ulicy Dekerta pod estakadą kolejową