Marzy ci się plaża i biały piasek jak nad morzem? Teraz znajdziesz je pod Krakowem! [GALERIA]

2020-06-30 19:52

W gminie Gdów (woj. Małopolskie) powstała jedna z największych plaż w regionie. Kuter Port Nieznanowice oferuje wypoczynek nad strzeżonym kąpieliskiem wśród mnóstwa zieleni. Atrakcji nie braknie chętnych w każdym wieku!

Spragnieni nowych miejsc na weekendowy bądź wakacyjny wypoczynek? Na mapie Małopolski pojawiła się właśnie nowa miejscówka. To Kuter Port Nieznanowice znajdująca się w gminie Gdów. Chętnie skorzystają z niego z pewnością mieszkańcy Krakowa, których od nowego miejsca do plażowania dzieli niecałe 40 km.

A co znajdziemy na miejscu? Kąpielisko wraz z plażą zajmuje teren prawie 1,5 ha. Miejsce do wylegiwania się na słońcu powstało z 25 000 ton białego drobnego piasku. Zbiornik wodny podzielono za to na trzy obszary, dostosowane do wieku i umiejętności pływackich: do 40 cm, do 140 cm oraz do 180 cm. Dodatkowe na terenie obiektu znajdują się przebieralnie, toalety i prysznice. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników. Tuż obok można też łowić ryby.

To jednak jeszcze nie wszystko. Jeśli ktoś chciałby się wybrać do Nieznanowic na dłuższy wypoczynek na terenie obiektu można wynająć domek. Znajdują się tam też m.in. sklep, punkty gastronomiczne i oczywiście parking. Na miejscu wypoczywać może w sumie ok. 3000 osób.

Wybory prezydenckie: prezentacja kandydatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE