Atak pseudokibiców Krakowie. Ranny 19-latek trafił do szpitala

i

Autor: pixabay.com

Na sygnale

Atak pseudokibiców Krakowie. Ranny 19-latek trafił do szpitala

2023-03-26 8:52

W sobotę w okolicy pętli autobusowej Nowy Bieżanów Południe w Krakowie pseudokibice zaatakowali 19-latka. Mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem i ranny trafił do szpitala.

Incydent z pseudokibicami w Krakowie. Ranny 19-latek trafił do szpitala

W sobotę 19-latek powiązany ze środowiskiem pseudokibiców został zaatakowany przez grupę napastników na jednym z krakowskich osiedli. Z powierzchownymi ranami trafił on do szpitala. Informację przekazał Polskiej Agencji Prasowej Bartosz Izdebski z zespołu prasowego małopolskiej policji. Według niego do ataku na tle pseudokibicowskim miało dojść w sobotę wczesnym popołudniem na ulicy Aleksandry w pobliżu pętli autobusowej Nowy Bieżanów Południe.

Z dwóch samochodów wysiadło kilku napastników uzbrojonych w ostre przedmioty, którymi zaatakowany został 19-letni mężczyzna. Po zajściu nieznani sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Obecnie poszukuje ich policja.

Chociaż Kraków nie organizował miejskiego Sylwestra na Rynku pojawiło się mnóstwo ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE