karetka Kraków

i

Autor: FB Krakowskie Pogotowie Ratunkowe MS Teligi ZRM K01-020 Kraków. Mężczyzna utopił się w zbiorniku wodnym w Przylasku Rusieckim

Wiadomości

4,5-latek wypadł z okna. Dramatyczne sceny na jednym z krakowskich osiedli

2023-06-27 8:31

Do zdarzenia doszło wczesnym wieczorem w poniedziałek, 26 czerwca na Osiedlu Uroczym w Krakowie, w starszej części Nowej Huty. Z okna na 2. piętrze wypadło kilkuletnie dziecko.

Kraków. Małe dziecko wypadło z okna na drugim piętrze

W Nowej Hucie doszło do groźnego zdarzenia. 4,5-letni chłopiec wypadł z okna, z drugiego, choć bardzo wysokiego piętra bloku. W mieszkaniu była obecna matka dziecka, która tłumaczyła, że chłopiec jest ruchliwy, podsunął sobie krzesło pod parapet i sam otworzył okno.

- Z jednego z mieszkań wypadł 4,5-letni chłopiec. Upadł na twarde podłoże. Przytomny został zabrany w Prokocimiu. W momencie zdarzenia dziecko znajdowało się pod opieką matki. Na miejscu przeprowadzono oględziny, dokładne okoliczności będziemy wyjaśniać. Na razie matce nie zostały postawione zarzuty, będzie natomiast prowadzone postępowanie. Stan chłopca na ten moment jest stabilny - powiedział nam podkom. Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Na miejscu pracowali strażacy z Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, policja, a także ZRM. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Prokocimiu.

Wisła Kraków rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu! Tak trenują piłkarze "Białej Gwiazdy" [ZDJĘCIA]

Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie
Listen on Spreaker.