Wspieramy Koszalińskie Miejscówki: Radio Eska pomaga lokalnym biznesom! [AKCJA ESKI]

2020-11-27 10:00 lw
„Wspieramy Koszalińskie Miejscówki”
Autor: pixabay „Wspieramy Koszalińskie Miejscówki”

Ostatnie tygodnie to wyjątkowo trudny czas, a kolejne nie będą łatwiejsze. Obostrzenia spowodowały spowolnienie lub wręcz zatrzymanie działalności wielu lokalnych biznesów. Dlatego wystartowaliśmy z akcją „Wspieramy Koszalińskie Miejscówki”. Sprawdźcie szczegóły!

Akcja skierowana jest do wszystkich, którym nie jest obojętny los lokalnych przedsiębiorców. Pamiętajmy, że pomoc i wsparcie, jakie dziś im okażemy, przyczyni się nie tylko do ocalenia wielu wspaniałych miejsc przestrzeni publicznej, jak kawiarnie, cukiernie, restauracje, itp., które jeszcze nie tak dawno chętnie odwiedzaliśmy. Pozwoli również przetrwać im oraz uchronić wiele miejsc pracy.

W ramach akcji „Wspieramy koszalińskie Miejscówki” dziennikarze Eski odwiedzą właścicieli lokalnych biznesów, którzy w związku z pandemią koronawirusa walczą o przetrwanie na rynku. Rozmowa emitowana będzie w serwisach informacyjnych Eska News, a także na naszej stronie internetowej eska.pl/koszalin

Znacie miejsce, które z powodu pandemii musiało ograniczyć swoją działalność? A może jesteś właścicielem biznesu, który walczy o przetrwanie? Koniecznie daj nam znać!

Na zgłoszenia czekamy pod adresem koszalin@eska.pl. Tam możecie wysyłać nazwy lokali, które – Waszym zdaniem – powinny pojawić się na antenie Radia Eska Koszalin na 95,9 FM.

Ważna informacja jest taka, że udział w akcji jest BEZPŁATNY.

W czasie pandemii pokażmy naszą solidarność i wspólnie wesprzyjmy nasze lokalne koszalińskie firmy.

PKN ORLEN przygotował już 108 łóżek dla pacjentów w szpitalu tymczasowym w Płocku