Szachy, siłownia i leżaki - nowe miejsce na Osiedlu Wenedów

2021-08-18 10:39
Leżaki, szachy, siłownia - dla każdego coś miłego
Autor: Prezydent Koszalina Piotr Jedliński Leżaki, szachy, siłownia - dla każdego coś miłego

W Koszalinie jest już ponad 200 miejsc do rekreacji - od tego tygodnia dołączył do nich nowy plac rekreacyjny przy ul. Wenedów 4, tuż obok Orlika.

Na powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych znalazła się zewnętrzna siłownia do ćwiczeń (w sumie osiem urządzeń), są również ławki, stół do ping-ponga i szachy, estetykę zapewniają ozdobne nasadzenia i nowe oświetlenie. Administrator osiedla zapewnia, że jeśli mieszkańcy wpadną na pomysł, co jeszcze można dodać do tego miejsca - postarają się to zrealizować.

Trąba powietrzna zniszczyła Schronisko dla Psów "Zwierzaki do wzięcia" w miejscowości Gózd pod Rykami

Powstanie tego miejsca to efekt ankiety, w której mieszkańcy Osiedla Wenedów wypowiedzieli się właśnie za stworzeniem placu rekreacyjnego. Wśród propozycji był też skatepark, grill i minigolf.

Nowy plac rekreacyjny został zrealizowany przez Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, a wartość prac to 150 tysięcy złotych netto.

Zainstalowano w sumie osiem urządzeń do ćwiczeń
Autor: Prezydent Koszalina Piotr Jedliński Zainstalowano w sumie osiem urządzeń do ćwiczeń
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE