Sportowo i patriotycznie - relacja z Biegu Niepodległości w Koszalinie

2021-11-15 11:26
Start wyścigu uświetniły biało-czerwone race
Autor: JS Start wyścigu uświetniły biało-czerwone race

Z okazji Święta Niepodległości w całej Polsce odbywało się wiele imprez, w tym również i sportowych. Nie inaczej było w Koszalinie - Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej na okoliczność narodowego święta zorganizowało wyjątkowy Bieg Niepodległości, w którym linię mety przekroczyło 89 biegaczy z całej Polski.

Wyjątkowe było samo miejsce wydarzenia, bo biegacze rywalizowali ze sobą na torze koszalińskiego Motoparku. 5 km trasa obejmowała 5 pętli, w tym fragment mocno pod górkę po ubitej, nie asfaltowej nawierzchni.

Marsz Niepodległości OD ŚRODKA. Jak jest NAPRAWDĘ? | KOMENTERY

Bieg wygrał Igor Siódmiak ze Szczecinka, lider 7PRO Siódmiak Team, na co dzień jeden z czołowych polskich triathlonistów. Dystans 5 km pokonał w czasie 17:45.55.

Wśród pań najszybsza była Aleksandra Pochranowicz z Białego Boru - podobnie jak zwycięzca - również z klubu Siódmiak Team, jej rezultat to 20:06.95.

Posłuchaj relacji z Biegu Niepodległości w Koszalinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE