Politechnika i PWSZ rekrutują. Są chętni? (WYWIAD)

2021-09-27 12:26
Kandydaci na Politechnikę Koszalińską mają jeszcze miesiąc czasu na złożenie dokumentów
Autor: Politechnika Koszalińska Kandydaci na Politechnikę Koszalińską mają jeszcze miesiąc czasu na złożenie dokumentów

Do końca października przyjmuje dokumenty Politechnika Koszalińska, natomiast zdecydowanie mniej czasu mają kandydaci do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie - tu rekrutacja trwa tylko do końca września.

Politechnika Koszalińska planuje przyjąć podczas trwającego naboru ponad tysiąc studentów, a swoich kandydatów kusi nowościami w ofercie. Mowa o trzech zupełnie nowych kierunkach: bioanalityce chemicznej, sieciach i instalacjach budowlanych oraz politologii 2.0.

Tu posłuchasz więcej na temat rekrutacji na Politechnikę Koszalińską
Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie daje już tylko kilka dni swoim kandydatom na składanie papierów ( rekrutacja trwa do końca września). W ofercie również nie brakuje nowości - chodzi o kierunek Sport, Fitness, Wellness i SPA, w tym momencie swoje aplikacje złożyło na niego blisko 30 kandydatów.

Posłuchaj więcej o trwającej rekrutacji do PWSZ w Koszalinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE