Koszalin w czerwonej strefie COVID-19. Odwołano wiele wydarzeń kulturalnych

2020-10-13 10:02 lw
Koronawirus: Odwołane imprezy
Autor: pixabay Koronawirus: Odwołane imprezy

Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa. W związku z wpisaniem Koszalina do strefy czerwonej, w mieście wprowadzono dodatkowe obostrzenia. Wiele wydarzeń kulturalnych zostało odwołanych

Jak wygląda oddawanie krwi? Opowiada wieloletni dawca

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Imprezy odwołane. Znamy nowe terminy

Bałtycki Teatr Dramatyczny odwołuje spektakle do 18 października. "Miłość, nostalgia i Rock&Roll" z 10 i 15 października został przeniesiony na 15.11., na godz. 17:00.Spektakl "Zakała" miał być zagrany w niedzielę o godz. 19:00, został przeniesiony na 14.11., na godz. 20:00. Premiera recitalu „Piosenki neapolitańskie” zaplanowana 17 i 18.10., odbędzie się tydzień później - widzowie posiadający bilety mogą je wykorzystać na spektakle - 23, 24 lub 25.10.

Spektakl agencyjny "Czarno to widzę" z 24.10., zostanie przeniesiony na inny termin, który nie został jeszcze ustalony. Podobnie spektakl agencyjny "Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni" z 14.11., zostanie przeniesiony na inny termin.

Filharmonia Koszalińska zdecydowała się odwołać planowane na 16 października wydarzenie "Nieznane koncerty skrzypcowe" oraz koncert charytatywny na rzecz hospicjum planowany na 17 października w kościele pw. Świętego Wojciecha.

Także Koszalińska Biblioteka Publiczna odwołuje wszystkie planowane wydarzenia w budynku głównym oraz filiach, aż do wyjścia Koszalina z czerwonej strefy. W tym tygodniu na pewno nie odbędą się: spotkanie autorskie z Janem Śleszyńskim oraz koncert Przemka Olszewskiego.

O kolejnych zmianach instytucje kultury będą informowały na bieżąco za pomocą swoich stron internetowych i mediów społecznościowych.