Koncert i rejestracja potencjalnych dawców szpiku w Koszalinie

2021-11-30 15:11
Anita Lipnicka wystąpi w Koszalinie
Autor: materiały prasowe Anita Lipnicka wystąpi w Koszalinie

5 grudnia w Event Center G38 Anita Lipnicka wraz z zespołem i trio smyczkowym da wyjątkowy koncert. Będzie to okazja dla fanów jej twórczości, by usłyszeć znane przeboje m. in. „Piosenkę księżycową”, „Zanim zrozumiesz”, „Wszystko się może zdarzyć” w zupełnie innych aranżacjach. Całość widowiska dopełni oryginalna scenografia i gra świateł, która przeniesie uczestników do ogrodu wrażeń.

Organizatorem koncertu, który ma też wymiar dobroczynny, jest koszalińska fundacja Nauka dla Środowiska.

- W czasie koncertu fundacja DKMS będzie prowadziła rejestrację dla potencjalnych dawców szpiku kostnego. Będziemy starali się w ten sposób pomóc mieszkance Wałcza chorej na białaczkę limfatyczną. Chcielibyśmy wspierać także lokalne organizacje, stąd będzie można zakupić produkty oraz rękodzieło wykonane przez Zakład Aktywności Zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Juchowie - mówi Joanna Minkiewicz z Fundacji.

Bilety na koncert Anity Lipnickiej w Koszalinie można nabyć w siedzibie Fundacji Nauka dla Środowiska przy ul. Racławickiej, a także w Dziale Kadr i Spraw Socjalnych Politechniki Koszalińskiej, który mieści się w pokoju 404 A przy ul. Śniadeckich 2. Sprzedaż trwa również w Internecie na stronach: kupbilecik.pl, ebilet.pl i biletyna.pl. MW-M

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE