Koncert i rejestracja potencjalnych dawców szpiku w Koszalinie

2021-11-30 15:11
Anita Lipnicka wystąpi w Koszalinie
Autor: materiały prasowe Anita Lipnicka wystąpi w Koszalinie

5 grudnia w Event Center G38 Anita Lipnicka wraz z zespołem i trio smyczkowym da wyjątkowy koncert. Będzie to okazja dla fanów jej twórczości, by usłyszeć znane przeboje m. in. „Piosenkę księżycową”, „Zanim zrozumiesz”, „Wszystko się może zdarzyć” w zupełnie innych aranżacjach. Całość widowiska dopełni oryginalna scenografia i gra świateł, która przeniesie uczestników do ogrodu wrażeń.

Organizatorem koncertu, który ma też wymiar dobroczynny, jest koszalińska fundacja Nauka dla Środowiska.

- W czasie koncertu fundacja DKMS będzie prowadziła rejestrację dla potencjalnych dawców szpiku kostnego. Będziemy starali się w ten sposób pomóc mieszkance Wałcza chorej na białaczkę limfatyczną. Chcielibyśmy wspierać także lokalne organizacje, stąd będzie można zakupić produkty oraz rękodzieło wykonane przez Zakład Aktywności Zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Juchowie - mówi Joanna Minkiewicz z Fundacji.

Bilety na koncert Anity Lipnickiej w Koszalinie można nabyć w siedzibie Fundacji Nauka dla Środowiska przy ul. Racławickiej, a także w Dziale Kadr i Spraw Socjalnych Politechniki Koszalińskiej, który mieści się w pokoju 404 A przy ul. Śniadeckich 2. Sprzedaż trwa również w Internecie na stronach: kupbilecik.pl, ebilet.pl i biletyna.pl. MW-M

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Luty" oznaczał w języku staropolskim miesiąc...
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE