Kilogram narkotyków w mieszkaniu w Kołobrzegu. Zatrzymano trzy osoby

2023-01-18 7:41
Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu
Autor: Materiały prasowe Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Kołobrzescy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację z której wynikało, że w jednym z mieszkań przechowywana ma być znaczna ilość narkotyków. Pod wskazanym adresem zabezpieczyli nie tylko narkotyki ale też wagę i sprzęt służący do ich porcjowania.

Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 25 i 29 lat. Podczas przeszukania policjanci znaleźli worki plastikowe z zapięciami strunowymi, które były wypełnione skrystalizowaną substancją – narkotykiem, o łącznej wadze 1 kilograma. Zabezpieczona także wagę i inne przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Kryminalni ustalili również miejsce przebywania kolejnej osoby podejrzanej w tej sprawie. 32-latek też został zatrzymany.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu
Autor: Materiały prasowe Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyźni spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi im do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Poznasz film po krótkim cytacie? Kinoman musi zdobyć maksa

Pytanie 1 z 10
"Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego, jak banda indywidualistów" to...
Zwycięska porażka - Pierwsza Zmiana Komentuje mecz Polaków
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE