Zwykła kolejka czy wcześniejsza rezerwacja? Kielecki ratusz pyta mieszkańców

2021-05-25 18:39
Zwykła kolejka czy wcześniejsza rezerwacja? Kielecki ratusz pyta mieszkańców
Autor: UM Kielce

Wolicie pobranie numerka i tradycyjną kolejkę a może umawianie wizyt przez internet czy telefon? Takie pytanie ratusz stawia mieszkańcom Kielc. Jest ono związane z pracą wydziału komunikacji a głos można zabrać w ankiecie dostępnej na portalu idea Kielce.

Urząd wskazuje też plusy i minusy obu wspomnianych wyżej opcji. Zaletą pierwszego rozwiązania jest możliwość obsłużenia jeszcze tego samego dnia, jeżeli numerek zostanie pobrany przed godziną 8. Wadą jest brak możliwości umówienia się na konkretną godzinę, a klienci tak naprawdę nie mają pewności czy uda się im załatwić sprawę tego samego dnia.

Zaletą systemu umawiania spotkań z urzędnikiem przez telefon lub internet jest możliwość wyznaczenia konkretnego dnia i godziny. Wadą jest to, że nie można umówić się i załatwić sprawy tego samego dnia.

Ankieta na portalu Idea Kielce jest dostępna tylko do 30 maja.

Modernizacja oświetlenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE