Zwiedzaj świętokrzyskie z "Podróżnikiem Europejskim" i odbieraj nagrody

2022-08-05 13:08
Podróżnik Europejski
Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Specjalny paszport turystyczny dla dzieci i młodzieży przygotował w ramach tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski w Kielcach. Można zbierać pieczątki i otrzymać upominek. Dla pierwszych 100 osób, które w czasie trwania akcji, tj. od 08.08.2022r. do 09.10.2022r. dostarczą paszporty z pieczątkami, urząd przygotował zestawy upominków z logo DOFE.

Fundusze Europejskie pozwalają rozwijać się wielu atrakcjom turystycznym województwa świętokrzyskiego. Odkrywaj je razem z „Podróżnikiem Europejskim”.

Urząd Marszałkowski zaprasza do 24 miejsc w regionie, które łączy fakt, że skorzystały z unijnych dotacji i dzięki temu mogły się rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Warto zabrać ze sobą „Podróżnik Europejski”. Młodzi wędrowcy, zwiedzając, mogą zbierać pieczątki lub stemple. Paszport będzie fantastyczną pamiątką z pobytu na Ziemi Świętokrzyskiej.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich Departament Inwestycji i Rozwoju UMWŚ przygotował specjalną akcję „Zwiedzaj Świętokrzyskie z Podróżnikiem Europejskim”. Aby wziąć w niej udział, trzeba odwiedzić przynajmniej 5 miejsc opisanych w paszporcie, zebrać 5 pieczątek (w paszporcie jest na to specjalne miejsce) i dostarczyć je osobiście do siedziby Departamentu Inwestycji i Rozwoju (Kielce, ul. Sienkiewicza 63, piętro I, pokój 118, od pn. do pt., w godz. 8.00-14.00).

Dla pierwszych 100 osób, które w czasie trwania akcji, tj. od 08.08.2022r. do 09.10.2022r. dostarczą paszporty z pieczątkami, przygotowaliśmy zestawy upominków z logo DOFE.

Wakacyjny SuperHIT

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE