kobieta podpisująca dokumenty

i

Autor: pexels.com @Mikhail Nilov

Finanse

Bon turystyczny finiszuje. To już ostatnia okazja, aby z niego skorzystać

2023-03-30 13:48

Pozostało tylko kilkadziesiąt godzin do wykorzystania bonu turystycznego. To dodatkowe wsparcie w formie kodu, o wartości 500 złotych. Należy się spieszyć inaczej dodatek na wypoczynek przepadną, termin wykorzystania dodatku mija w piątek 31 marca!

W naszym województwie ciągle mamy ponad 14 tysięcy bonów, które nie zostały aktywowane. Warto zaznaczyć, że aktywacja bonu nie jest jednoznaczna z jego realizacją. Dodatek w postaci kodu o wartości 500 złotych można wykorzystać w późniejszym terminie.

- Przypomnijmy, bon, to nie jest gotówka. Jest to specjalny 16 cyfrowy kod, który wysyłamy poprzez Platformę Usług Elektronicznych do podmiotu, który organizuje naszą wycieczkę. Jeżeli mamy dziecko z niepełnosprawnością, ten bon przysługuje w kwocie dodatkowych 500 zł - mówi nam Paweł Szkalej z kieleckiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Przypominamy, z bonu można skorzystać tylko na terenie Polski.​

Budowa Dworca Warszawa Zachodnia
Materiał sponsorowany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE