Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

2022-08-05 13:47
Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Autor: Pixabay

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mieszkańcowi Kielc, którego w miniony czwartek zatrzymali policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie substancji psychoaktywnych.

33- letniego kielczanina policjanci mieli na oku od jakiegoś czasu. Podejrzewali, że może on mieć związek z narkotykowym procederem. W czwartkowe popołudnie kieleccy kryminalni zapukali do mieszkania, gdzie przebywał podejrzewany. Gdy 33- latek otworzył drzwi, nie krył zaskoczenia wizytą funkcjonariuszy. Podczas czynności przeszukania, w szafkach kuchennych mundurowi znaleźli ponad 50 gramów substancji, wstępnie zidentyfikowanych jako amfetamina i mefedron. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za przestępstwa. Teraz do katalogu notowań dojdzie kolejne, ponieważ za posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnych może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Zbierają na polskie drony dla Ukrainy

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE