Tak bawili się na pikniku integracyjnym w Kotlicach. Zobaczcie zdjęcia!

2022-09-05 10:20

W sobotę 28 sierpnia przy placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotlicach odbył się kolejny piknik integracyjny dla lokalnych organizacji pozarządowych. Imprezę w gminie Chmielnik zorganizowała Fundacja Świętokrzyska wspólnie z Chmielnickim Centrum Kultury oraz Radą Sołecką Kotlic.

Za nami siódmy już festyn Fundacji Świętokrzyskiej z ośmiu zaplanowanych na terenie województwa. Przy placu OSP w Kotlicach zgromadziło się wielu mieszkańców gminy Chmielnik i gości z zewnątrz.

Na wakacyjnym pikniku, oprócz prezentacji lokalnych organizacji pozarządowych, nie brakowało również wielu innych ciekawych atrakcji. Na najmłodszych czekała specjalna strefa z animatorami, darmowe dmuchańce, słodka wata cukrowa i pyszny popcorn. Organizatorzy festynu zorganizowali również warsztaty z udzielania pierwszej pomocy oraz konkurencje dla lokalnych sołtysów.

ZOBACZ TEŻ: Za nami wakacyjny festyn w Żelisławicach. Zobaczcie, jak było! [ZDJĘCIA]

Wydarzenia w ramach projektu #DziałamyRazem są finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z programu PROO.

Po więcej informacji zapraszamy na fanpage Fundacji Świętokrzyskiej.

Fundacja Świętokrzyska
Autor: materiały prasowe
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE