Szukasz pracy? Firma KH–KIPPER Sp. z o.o. zatrudni pracowników!

2022-01-24 12:27
KH Kipper
Autor: mat. prasowe

Poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy? Firma KH-KIPPER ma ofertę dla ciebie! Samochody ciężarowe z jej zabudowami pracują niemal w każdej szerokości geograficznej - w ponad 60 krajach na całym świecie - w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Południowej czy dalekiej Oceanii.

Firma KH-KIPPER - największy w Polsce producent zabudów ciężarowych powyżej 12 t DMC - poszukuje pracowników. Na jakie stanowiska trwa rekrutacja?

Pracownik na stanowisko Konstruktor układów pneumatycznych i hydraulicznych. Praca polega na sporządzaniu projektów układów pneumatycznych, hydrauliki siłowej oraz przygotowywaniu schematów i obliczeń układów hamulcowych i zawieszeń pojazdów ciężarowych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku, będzie odpowiedzialny za tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, produkcyjnej oraz instrukcji obsługi. Na powyższym stanowisku wskazana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość podstawowych zagadnień związanych układami hydraulicznymi, pneumatycznymi. Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku monter konstrukcji stalowych. Praca polega na montażu konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej. Wskazane praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki a także znajomość rysunku technicznego warsztatowego i umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych. Praca w Kajetanowie koło Kielc, oraz w Skarżysko-Kamienna.

Pracownik na stanowisku Spawacz MAG 135. Wskazane praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich i spawalniczych MAG 135 potwierdzone certyfikatem spawalniczym, oraz znajomość rysunku technicznego warsztatowego, mile widziane doświadczenie w spawaniu konstrukcji branży automotive. Praca w Kajetanowie koło Kielc oraz w Skarżysko-Kamienna.

Pracownik na stanowisku tokarz/frezer. Praca wykonywana na tokarkach konwencjonalnych (toczenie, wiercenie gwintowanie) oraz na frezarce konwencjonalnej. Wymagana znajomość rysunku technicznego oraz znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku operator obrabiarek CNC. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego oraz mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora obrabiarek HAAS. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

KH KIPPER
Autor: mat. prasowe

Pracownik na stanowisku operator wypalarek CNC. Praca polegająca na cięciu detali na wypalarce plazmowej pod zlecenia produkcyjne. Wymagana wiedza techniczna, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku Technik przygotowania produkcji Skarżysko-Kamienna. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za uruchamianie, nadzorowanie i kompletowanie detali pod zlecenia oraz utrzymywanie stanów magazynowych detali. Wymagane wykształcenie techniczne z bardzo dobrą znajomością rysunku technicznego. Mile widziana znajomość programu AutoCad (i pokrewne) oraz doświadczenie w podobnej branży. Praca w Skarżysko-Kamiennej.

Pracownik na stanowisku Elektryk w dziale utrzymania ruchu. Praca polega m.in. na zapobieganiu, usuwaniu awarii oraz naprawie maszyn i urządzeń. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie okresowych przeglądów technicznych. Wymagane wykształcenie kierunkowe i uprawnienia SEP do 1 kV oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych. Mile widziane posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku Monter montażu końcowego (Elektryk-Pneumatyk). Praca polega na montażu wiązek elektrycznych oraz pneumatycznych na pojazdach MAN, MERCEDES , VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO, montażu akcesoriów i wyposażenia przewidzianych w końcowym etapie produkcji oraz doposażaniu pojazdów w dodatkowe oświetlenia. Wymagana podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych. Mile widziane doświadczenie przy pracach montażu końcowego branży automotive. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku Kierownik magazynów. Wymagane wykształcenie wyższe, mile widziane: znajomość języka angielskiego oraz programów magazynowych, znajomość branży motoryzacyjnej, hutniczej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku Regional Sales Engineer. Doradztwo handlowo – techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i potencjalnych klientów wraz z przygotowywaniem ofert, rozwiązań techniczno – cenowych. Wymagane ukończone studia inżynierskie (preferowane: mechanika, automatyka, robotyka, logistyka, mechatronika itp.). Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowy język jest kolejnym atutem).

Pracownik na stanowisku Asystent działu serwisu. Praca polega na uaktualnianiu baz danych serwisu. Wsparcie działu przy tworzeniu ofert i rozliczaniu napraw i usług serwisowych. Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Pracownik na stanowisku Asystent działu logistyki. Praca polegająca na nadzorze oraz prowadzeniu ewidencji pojazdów przyjmowanych na stan oraz organizacji transportu samochodów ciężarowych. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca w Kajetanowie koło Kielc.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w KH-KIPPER, aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie www.kh-kipper.pl w zakładce PRACA.

KH KIPPER
Autor: mat. prasowe

Dlaczego warto pracować w KH-KIPPER? Dowiedz się więcej o firmie!

KH-KIPPER działa na krajowym i międzynarodowym rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Produkuje także urządzenia hakowe, przyczepy i naczepy, zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem żurawi samochodowych, systemów hydrauliki siłowej oraz urządzeń hakowych innych producentów. Bogata oferta firmy obejmuje różnorodną gamę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla branży budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej czy rolnictwa.

Pojazdy te wożą materiały niezbędne do budowy dróg, stawiają sieci energetyczne, transportują odpady komunalne, płody rolne, maszyny na lawetach i sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. I to wszystko niejednokrotnie w iście spartańskich warunkach eksploatacyjnych. Ogromne zapylenie, całodobowe cykle transportowe, a nawet ekstremalne temperatury sięgające -40 stopni Celsjusza to niekiedy chleb powszedni dla sprzętu, który powstaje pod Kielcami.

KH KIPPER
Autor: mat. prasowe

Jedna z najlepszych firm w Polsce

85% produkcji trafia na rynki zagraniczne. Potwierdzeniem niekwestionowanego globalnego sukcesu firmy jest trwający od wielu lat stabilny rozwój przedsiębiorstwa. W latach 2016-2019 firma podwoiła skalę swojej działalności. Producent od wielu lat znajduje się w rankingu „Gazele Biznesu”, czyli najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, laureatem „Diamentów Forbesa” potwierdzających pozycję przedsiębiorstwa wśród najlepszych firm na polskim rynku, „Orłem Tygodnika Wprost” za szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju oraz laureatem nagrody „Lider Konkurencyjności” 2019 za najlepsze wyniki w sprzedaży i dystrybucji swoich produktów. Innowacyjność produktów KH-KIPPER została doceniona przez jury konkursów kieleckich Targów Autostrada Polska, Rotra wielokrotnie przyznawanymi medalami i wyróżnieniami.

Zakłady produkcyjne pod Kielcami

100% produkcji odbywa się w Polsce. Zabudowy samowyładowcze, z których firma jest najbardziej znana, produkowane są w dwóch zakładach pod Kielcami: w Kajetanowie, gdzie mieści się również siedziba firmy i główny zakład produkcyjny oraz w Skarżysko-Kamiennej. W pierwszym roku działalności wyprodukowano zaledwie 16 wywrotek, zaś dziś roczna produkcja oscyluje w granicach 2000 sztuk, a zakłady produkcyjne codziennie opuszcza około 10 sztuk. Łącznie w firmie pracuje niemal 500 osób.

Artykuł sponorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE