Przegrany mecz kontrolny Korony

2022-06-27 9:01
Korona Kielce - Skra Częstochowa
Autor: Korona Kielce

Piłkarze Korony nie zwalniają tempa i cały czas przygotowują się do nowego sezonu w PKO BP Ekstraklasie. W weekend rozegrali trzeci sparing. Tym razem przegrali na Suzuki Arenie z pierwszoligową Skrą Częstochowa 0 do 1.

Jedynego gola w tym spotkaniu w 58. minucie zdobył dla gości Kamil Lukoszek.

- Od pierwszego gwiazdka było widać, że nie poruszaliśmy się taką energią jak z Radomiakiem. Po tamtym spotkaniu odbyliśmy trzy, można powiedzieć, intensywne jednostki treningowe - powiedział po meczu Leszek Ojrzyński, trener Korony.

- Tempo było ślamazarne, w obronie nie było doskoków, które widać było w starciu z radomską drużyną. Jesteśmy jednak na takim etapie, że jest to świadomy spadek formy - dodał kielecki szkoleniowiec.

W najbliższy piątek Korona rozegra mecz kontrolny w Mielcu z ekstraklasową Stalą, a dwa dni później kieleccy piłkarze wyjadą na zgrupowanie do Warki.

Adam Małysz nowym prezesem PZN

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE