Pożar w bloku przy ulicy Młodej 4 w Kielcach. Paliły się meble na piętrze. Ten budynek przeraża!

i

Autor: Straż Pożarna Kielce Strażacy wyrzucili spalone meble na zewnątrz. Pożar miał miejsce na pierwszym piętrze budynku.

Cieszy się złą sławą!

Pożar w bloku przy ulicy Młodej 4 w Kielcach. Na piętrze paliły się meble. Ten budynek przeraża!

2023-03-27 8:56

Strażacy gasili pożar, który w poniedziałkowy poranek (27 marca) wybuchł w pustoszejącej kamienicy przy ulicy Młodej 4 w Kielcach.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze po godzinie siódmej rano.

- Paliły się meble, zgromadzone na korytarzu pierwszego piętra budynku. Płonęły dwie szafki i wersalki. W akcji gaśniczej wzięły udział cztery zastępy, w sumie 14 ratowników. Ugasili ogień, przeszukali budynek, nie było tam poszkodowanych osób. Przewietrzyli to miejsca i usunęli spalone meble. Przy użyciu kamery termowizyjnej i miernika wielogazowego sprawdzali jeszcze, czy w tym miejscu nie ma zagrożenia. W ciągu godziny sytuacja została opanowana - relacjonowała starszy ogniomistrz Beata Gizowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Blok przy ulicy Młodej 4 od lat cieszy się bardzo złą sławą. W budynku znajdowały się lokale socjalne, niestety, w przeszłości także dochodziło tu do pożarów czy też innych przypadków łamania prawa jak pobicia, rozboje, włamania, podejrzane zgony. Interwencje policji w tym miejscu były niemalże na porządku dziennym. Blok straszy swoim widokiem już z zewnątrz, natomiast znajduje się niemalże w centrum miasta (dobrze widzą ją na przykład podróżujący pociągiem z kierunku stacji Kielce Piaski).

Blok, o czym wielokrotnie informowały różne lokalne media, nadaje się do wyburzenia, ale najpierw Urząd Miasta musi wykwaterować do innych lokali socjalnych rodziny, które jeszcze stamtąd się nie wyprowadziły.

Pożar w bloku przy ulicy Młodej 4 w Kielcach. Paliły się meble na piętrze. Ten budynek przeraża! (2)

i

Autor: Straż Pożarna Kielce Blok przy ulicy Młodej 4 od lat cieszy się złą sławą. Interwencje służb, w tym również strażaków, nie należą tu niestety do rzadkości...
Świętokrzyskie. Kierowca porzucił psa, nagrał go policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE