Piknik Rodzinny w Dolinie Silnicy z Feminei

2022-08-17 12:06
Dolina Silnicy
Autor: UM Kielce/Patryk Ptak

W Sobotę 27 sierpnia 2022r. Fundacja Feminei zaprasza na Piknik Rodzinny w Dolinie Silnicy.

W programie zaplanowano spotkania z położnymi: środowiskowo-rodzinnymi, pracującymi na sali porodowej oraz na patologii ciąży i CDL. Będą też spotkania z położną przyjmującą porody rodzinne oraz spotkanie z neurologopedą. Ponadto będzie można skonsultować się z ratownikiem medycznym oraz doradcą wielopieluchowania. Zaplanowano też zabawy dla dzieci z animatorem.

O godzinie 21.00 na rzutniku będzie wyświetlany film Fundacji Rodzić po Ludzku o tematyce porodowej. Oczywiście będzie też poczęstunek i pyszna lemoniada.

Jednym z ważniejszych elementów pikniku będą rozmowy matek w ramach kręgu wsparcia. Mamy wraz z jedną z położnych w przyjaznej atmosferze będą mogły porozmawiać, opowiedzieć i podzielić się swoimi historiami związanymi z czasem około porodowym, a także ponarzekać na to, że rodzicielstwo wcale nie jest takie proste.

Ciekawostka przyrodnicza w centrum Szczecina

Quiz geograficzny. Nad jaką rzeką leży to miasto?

Pytanie 1 z 10
Londyn znajduje się nad:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE