Piekarnia Oskroba: Pieczywo z tradycją – na co dzień i od święta. Gdzie szukać wypieków?

2020-11-16 6:48 Artykuł sponsorowany
Piekarnia Oskroba - tradycje piekarskie z nowoczesnymi technologiami
Autor: mat. partnera Piekarnia Oskroba - tradycje piekarskie z nowoczesnymi technologiami

Piekarnia Oskroba to rodzinna firma z Celestynowa, która umiejętnie łączy tradycje piekarskie z nowoczesnymi technologiami. To właśnie najnowsze rozwiązania technologiczne i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że wypieki są tak smaczne i cenione przez klientów w całej Polsce.

Piekarnia Oskroba

Oprócz pieczywa Piekarnia Oskroba oferuje znacznie więcej – desery, aromatyczną kawę oraz wypieki świąteczne! Tym, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła w branży piekarskiej – firma oferuje stabilne zatrudnienie w postaci franczyzy.

Od małej piekarni do rozbudowanej sieci sklepów

Początki Oskroby miały miejsce w małej piekarence. Dziś to duża piekarnia z trzema zakładami produkcyjnymi! Niemniej rodzinna firma nadal funkcjonuje w oparciu o polskie tradycje piekarskie, które są przekazywane kolejnym pokoleniom. Oryginalna receptura, niepowtarzalny smak i zapach, pieczywo na zakwasie i z naturalnych składników – to dlatego klienci pokochali wypieki Piekarni Oskroba.

Firma od ponad 10 lat z sukcesem rozwija sieć sklepów. Obecnie na terenie całego kraju funkcjonuje ich ponad 200! Pierwszy sklep w Kielcach powstał przy ul. Piekoszowskiej 30 i był to strzał w dziesiątkę! Drugi został otwarty w tym samym mieście – przy ul. Panoramicznej 2. To jednak nie koniec otwarć w Kielcach, kolejne sklepy pojawią się już w przyszłym roku.

Piekarnia Oskroba: Wyjątkowa historia rodzinnej piekarni
Autor: mat. partnera Piekarnia Oskroba: Wyjątkowa historia rodzinnej piekarni

Smacznie i zdrowo

Przedłużeniu trwałości pieczywa służy najnowocześniejsza technologia czystych pomieszczeń (Clean Room), dzięki czemu w oferowanych produktach nie znajdziemy ani grama ulepszaczy czy konserwantów. Piekarnia Oskroba oferuje także chleby pszenno-żytnie przygotowane na naturalnym zakwasie oraz specjalną linię chlebów w 100 proc. żytnich, bez dodatku drożdży. To właśnie w sklepach Piekarni Oskroba dostaniemy codziennie świeże pieczywo z najrozmaitszymi dodatkami, jak np. ziarna dyni, siemię lniane, suszone pomidory lub czarnuszka. W asortymencie są również bułki (w tym półbagietki, grahamki, kajzerki).

Coś na słodko

Sklepy Piekarni Oskroba kuszą nas przygotowywanymi na miejscu kanapkami, sałatkami i pizzą. Jednak nic tak nie umila dnia, jak słodka przekąska! Jeśli najdzie nas ochota na deser, w sklepie Piekarni Oskroba także znajdziemy coś dla siebie. Firma oferuje bogaty asortyment ciast deserowych i tortów, produkowanych ręcznie z wykorzystaniem naturalnych składników. Torty, ciasta i ciasteczka powstają pod czujnym okiem wykwalifikowanych cukierników, dlatego nie tylko wspaniale smakują, ale też przyciągają wzrok! Do tego aromatyczna kawa, która także jest serwowana w sklepach firmowych – i z nową dawką energii można powrócić do swoich obowiązków.

Świąteczna oferta piekarni Oskroba

Z okazji nadchodzących świąt warto sprawdzić ofertę Piekarni Oskroba. Jeśli zależy ci na tym, aby piernik długodojrzewający w czekoladzie czy makowiec zagościły na twoim stole, wystarczy pójść do sklepu! Nie tylko zadziwisz najbliższych świątecznymi słodkościami, ale też – zamiast w popłochu sprawdzać wnętrze piekarnika – spędzisz więcej czasu z rodziną.

Artykuł sponsorowany