Ogólnopolski Turniej Tańca już w najbliższą niedzielę!

2022-11-26 14:23
Taniec
Autor: Madevents

To dopiero pierwsza edycja, ale na pewno nie ostania.​ Ogólnopolski Turniej Tańca MAD DANCE CHAMPIONS LEAUGE w Kielcach już w najbliższą niedzielę. Tego dnia Wojewódzki Dom Kultury wypełni się tancerzami w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami. Emocje są gwarantowane!

Kielce staną się taneczną stolicą Polski. A to już w najbliższą niedzielę (tj. 26.11) podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca MAD DANCE CHAMPIONS LEAUGE. Impreza taneczna odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, już od godziny 10.

Podczas turnieju tancerze będą mogli zawalczyć o puchary i medale w kategoriach solowych, duetowych, grupowych i formacyjnych, w takich stylach jak: Salsa, Bachata, Hip-hop, Jazz Dance, Modern, Disco Dance oraz Hip-Hop Freestyle!W turnieju wezmą udział nie tylko doświadczeni tancerze. 

W turnieju wezmą udział nie tylko doświadczeni tancerze. Dla najmłodszych oraz osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem turniejowym, przygotowano kategorię PIERWSZY KROK.

W wydarzeniu wezmą udział wykwalifikowani sędziowie, którym taniec nie jest obcy. Będzie nim między innymi Michał Majkel Kalcowski, finalista telewizyjnego programu tanecznego.

Poza nagrodami w swojej kategorii, przyznane będą również nagrody specjalne, w tym GRAND PRIX Puchar Prezydenta Miasta Kielce dla najlepszej formacji!

Turniej zostanie zakończony około godziny 21. Szczegółowy harmonogram imprezy można znaleźć na stronie internetowej madevents.

Ten chór gospel wywołuje ciarki! Publiczność i jurorzy Mam Talent wprawieni w szalony taniec
Sonda
Kto powinien wygrać Taniec z gwiazdami 2022?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE