Miasto zorganizowało konkurs! "Jakie powinny być Kielce?"

2022-01-14 15:17
Kielce z lotu ptaka
Autor: UM Kielce

Jakie powinny być Kielce? Do odpowiedzi na to pytanie zaprasza Urząd Miasta w ramach II edycji konkursu „Kielce - Moje Miasto w 2022 roku”.​ Adresatami konkursu są uczniowie kieleckich szkół podstawowych i dzieci w wieku przedszkolnym. Celem konkursu jest zachęcenie najmłodszych do zainteresowania się tematem rozwoju Kielc.

Zadaniem uczestników jest własnoręczne wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, która ma przedstawiać artystyczną wizję tego, jak ich zdaniem powinny wyglądać Kielce w 2022 roku. Praca może być wykonana za pomocą farb, pasteli, czy kredek. Przy ocenie pod uwagę będzie brana m.in. oryginalność i kreatywność oraz walory artystyczne - kompozycja, kolorystyka i technika wykonania. Każdy uczestnik, może zgłosić tylko jedną propozycję.

Wykonaną pracę należy dostarczyć w terminie od 13 stycznia 2022 r. do 11 lutego 2022 roku, do godziny 15.00, do Urzędu Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce. Prace należy zostawić przy głównym wejściu na Biurze Obsługi Klienta z dopiskiem: Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, pok. 709.

Dla ułatwienia - indywidualne prace wykonane przez dzieci z jednego przedszkola lub szkoły mogą być dostarczone w jednym pakiecie przez wyznaczoną osobę z danej placówki. Należy tylko pamiętać, by do każdej pracy osobno była przypięta metryczka (dane autora pracy).

Konkurs odbywa się w 3 kategoriach wiekowych:

  • dzieci w wieku przedszkolnym, zerówka przedszkolna, zerówka szkolna;
  • dzieci z klas I - III szkoły podstawowej;
  • dzieci z klas IV - VIII szkoły podstawowej.

info: UM Kielce

Las słupków i znaków zakazu wjazdu. Drogowy absurd w Śródmieściu

Jaki będzie rok 2022?

Pytanie 1 z 8
Czy planujesz już wakacje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE