Łomża Industria wraca do domu. Na mecz z Gwardią

2022-09-30 9:25
Łomża Industria Kielce
Autor: Łomża Industria Kielce

Mecz za meczem grają piłkarze ręczni Łomży Industria Kielce. W środę w Lidze Mistrzów pokonali na wyjeździe duński Aalborg, a już w niedzielę w ramach PGNiG Superligi podejmą w Hali Legionów Gwardię Opole. Ostatnio taki natłok spotkań sprawił, że kielczanie męczyli się w starciu z MMTS-em Kwidzyn. - Teraz tak nie będzie - zapewnia rozgrywający Daniel Dujszebajew.

Kielczanie nie mają wiele dni na odpoczynek, ale zdaniem Daniela Dujszebajewa to wystarczy, by odpowiednio przygotować się do starcia z Gwardią. 

- Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to będziemy w 100 proc. skupieni na tym meczu, czego ostatnio nie było - mówi gracz Łomży Industria Kielce. 

W pojedynku z Gwardią mistrzowie Polski będą zdecydowanym faworytem. No i w końcu, po ponad dwóch tygodniach przerwy, zagrają przed własną publicznością. - To też na pewno ważne, że wracamy do domu - zaznacza Dujszebajew.

Początek meczu Łomży Industria Kielce z Gwardią Opole w niedzielę o godz. 12.

Nowy stadion w Szczecinie już gotowy! Mieszkańcy poznali jego tajemnice

Teksty chłopaków na podryw - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Czy jesteś może ratownikiem? Bo...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE