ul. Słowackiego w Kielcach

i

Autor: M.Cieślikiewicz Ul. Słowackiego w Kielcach

Kolejne zmiany na ul. Słowackiego w Kielcach

2021-12-07 8:57

Remont ul. Słowackiego w Kielcach wkracza w kolejną fazę. Dlatego już od najbliższego czwartku drogowcy planują wprowadzić kolejne zmiany w organizacji ruchu.

- Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek ul. Słowackiego od skrzyżowania z ul. Seminaryjską do posesji nr 22.To jest mniej więcej połowa tego odcinka, który jest poddawany modernizacji. Przypomnę, że chodzi tutaj o fragment pomiędzy ul. Seminaryjską, a Prostą - wyjaśnia Jarosław Skrzydło, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

Objazd do Słowackiego będzie się odbywał ul.: Seminaryjską, Żeromskiego i Prostą. Zakaz wjazdu na zamknięty odcinek nie będzie dotyczył dojazdu do posesji. - Jednocześnie od 9 grudnia zostaną zlikwidowane wszelkie utrudnienia w ruchu, jakie występowały na ul. Seminaryjskiej - dodaje Jarosław Skrzydło. 

Przypomnijmy, że remont ul. Słowackiego ma potrwać do połowy przyszłego roku. Jego koszt to ponad 2,5 miliona złotych.

Tor do nauki jazdy na wózku inwalidzkim na kieleckiej Kadzielni

Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

Pytanie 1 z 15
"Ojciec Chrzestny"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE