Kobiety sukcesu z Kielc podzielą się radami. Zapraszają na spotkanie w gmachu uczelni

2020-03-09 14:58
Kobiety sukcesu z Kielc podzielą się radami. Zapraszają na spotkanie w gmachu uczelni
Autor: Pixabay

Spotkanie motywacyjne organizuje Społeczna Akademia Nauk w Kielcach. Odbędzie się ono pod hasłem „Kobieta sukcesu” a w role mentorek wcielą się kielczanki, które już mogą pochwalić się znacznymi osiągnięciami. Spotkanie kierowane jest nie tylko do pań czy studentów uczelni. Mile widziani będą wszyscy zainteresowani.

Wydarzenie „Kobieta sukcesu” dedykowane jest osobom, które poszukują natchnienia, inspiracji i motywacji do działania. Swoimi doświadczeniami związanymi z karierą w biznesie i łączeniem licznych obowiązków zawodowych podzielą się trzy panie. W spotkaniu weźmie udział Agnieszka Ramiączek-Umańska, dyrektor kreatywny agencji eventowej, Justyna Lichosik, szefowa Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Monika Bieniek, trener rozwoju osobistego i prowadząca licznych warsztatów dla kobiet.

- Zamierzamy pokazać, że „dla chcącego nic trudnego”. Jeśli chcemy zrobić karierę w Kielcach, w regionie świętokrzyskim to da się to osiągnąć. Panie, które zaprosiliśmy do udziału w spotkaniu udowadniają to – mówi doktor Paweł Ramiączek, dziekan SANu w Kielcach i dodaje, że uczestników wydarzenia nikt nie będzie zanudzał wykładami. - To będzie rozmowa, która ma na celu przedstawienie wszystkich kroków, które poprowadziły panie do sukcesu. Mam nadzieję, że spotkanie będzie okraszone wieloma pytaniami uczestników – mówi dr Paweł Ramiączek.

Całość mają urozmaicić między innymi konkursy z nagrodami. - Myślę, że to będzie połączenie dobrej zabawy z dużą dawką wiedzy i rad o tym jak zaplanować swoją przyszłość – zapowiada dr Paweł Ramiączek.

Spotkanie ph. „Kobieta sukcesu” odbędzie się w najbliższą sobotę 14 marca w siedzibie uczelni przy Peryferyjnej. Start o godzinie 9.45.

Koronawirus: lista szpitali
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE