Klub Gier Planszowych przy WBP w Kielcach wznawia działalność

2021-07-23 14:48
Planszówka
Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Już od 7 sierpnia miłośnicy planszówek znów będą mogli korzystać z zasobów gier w Klubie Gier Planszowych w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach. Placówka zachęca wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, czy spotkaniach, rozwijających logiczne myślenie, koncentrację, ale też pozwalających na relaks.

Do dyspozycji uczestników będzie zbiór gier, dostępny w bibliotece, wzbogacony o zbiory “Kuferka z Planszówkami”. Przygotowane zostaną gry dla każdego bez względu na wiek o różnym poziomie zaawansowania. Dostępne będą gry towarzyskie, rodzinne i strategiczne .Dzieci w wieku do 12 lat powinny pojawić się z dorosłym opiekunem - informuje biblioteka wojewódzka w Kielcach.

Wstęp na spotkania z planszówkami jest wolny, obowiązują jednak zapisy. A można zgłaszać się drogą elektroniczną. Szczegóły na stronie WBP w Kielcach.

Zachód słońca w Jastarni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE