Juwenalia 2022. Hip-hopowy koncert w Amfiteatrze Kadzielnia. Zobacz zdjęcia

2022-05-20 21:07
Juwenalia 2022. Hip-hopowy koncert w Amfiteatrze Kadzielnia. Zobacz zdjęcia
Autor: Dariusz Skrzyniarz

Juwenalia 2022 w Kielcach w pełni. Tłumy przyszły na piątkowy koncert, który odbył się w Amfiteatrze Kadzielnia. Byliście na widowni? Szukajcie się w naszej fotorelacji z tej imprezy.

Juwenalia wreszcie odbywają się w pełnej odsłonie po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Studenci mają już za sobą występy kabaretów i standuperów, kilka imprez w klubach i oczywiście wesoły korowód ulicami Kielc, który zakończył się odebraniem klucza do bram miasta i spontaniczną zabawą na Rynku. Przypomnijmy, że symboliczne przekazanie klucza oznacza przejęcie władzy w Kielcach przez żaków. Można powiedzieć, że dzięki temu do końca weekendu bawimy się w mieście na studenckich zasadach.

Teraz przyszedł czas na duże juwenaliowe koncerty. Na pierwszy ogień poszła hip-hopowa uczta. Samorząd studencki Politechniki Świętokrzyskiej zaprosił na scenę Amfiteatru Kadzielnia popularnych i lubianych aktualnie wykonawców. Przed kieleckimi żakami i ich nieco młodszymi kolegami wystąpił Żabson, Kizo i Guzior.

Na koncercie pojawiło się mnóstwo młodych osób a na widowni panował euforyczny wręcz nastrój. Obejrzyj zdjęcia, które wykonaliśmy podczas tej epickiej imprezy.

Juwenalia 2022 w Kielcach. Koncert hip-hopowy w Amfiteatrze Kadzielnia

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE