ESKA Dowozi  - zdjęcie główne

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi w Kielcach! Dziękujemy, że byliście z nami! Podsumowanie akcji

2021-05-28 13:54

Akcja Eska Dowozi w Kielcach wystartowała 10 maja. Przez trzy tygodnie dostarczaliśmy pyszną szamkę i pomarańczowe ESKA BOXY do naszych słuchaczy. Dziękujemy za wasze zaufanie, za możliwość poznania was i waszych rodzin. Przez te trzy tygodnie Radio Eska Kielce robiło wam dzień! Zobaczcie podsumowanie akcji!

Eska Dowozi w Kielcach do Karola, który ma dość zupy brokułowej [28.05]

WOW! Za nami trzy fantastyczne tygodnie spędzone na akcji Eska Dowozi w Kielcach! Dziś zrealizowaliśmy ostatnią dostawę – w Kostomłotach Pierwszych odwiedziliśmy Karola i jego rodzinę. Karol w zgłoszeniu przyznał, że ma ochotę na pyszną szamkę, bo "ileż można jeść krem z brokułów". Dziś dla odmiany na stół wjedzie pizza i herbata w pomarańczowym eskowym kubku. Dzięki, że byliście z nami przez te trzy tygodnie! Do usłyszenia na 103 i 3 FM.

Eska Dowozi w Kielcach do Karola

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do Karola

Eska Dowozi w Kielcach do mechanika Piotrka [27.05]

Dziś ekipa Eska Dowozi wybrała się na dostawę po raz przedostatni. Postanowiliśmy spotkać się z Piotrem, który na naszą ekipę czekał… pod samochodem! Serio! Piotrek to mechanik z krwi i kości, który podczas pracy słucha Radia Eska Kielce. Pizza, którą mu przywieźliśmy idealnie nadaje się na obiad w warsztacie, a kawa z eskowego kubka smakuje wyśmienicie i dwa razy bardziej pobudza.

Eska Dowozi w Kielcach do mechanika Piotra

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do mechanika Piotra

Eska Dowozi w Kielcach do Ilony i jej super rodziny [26.05]

Ekipa #EskaDowozi w Kielcach miała dziś spotkanie w rodzinnym gronie z Iloną i jej najbliższymi. Ilona zgłosiła się do nas z polecenia swojej koleżanki! Działamy raptem trzeci tydzień, a już po mieście nosi się fama, że to my jesteśmy najlepsi w rozwożeniu pizzy. I w zasadzie nic w tym dziwnego, bo jesteśmy punktualni, sumienni, szybcy, a do tego mili i grzeczni. Ale… dość o nas! I tak nasłuchaliśmy się komplementów przez ostatnie tygodnie.

Poznajcie Ilonę i jej super rodzinę, której dowieźliśmy pyszną pizzę i nasze pomarańczowe gadżety!

Eska Dowozi w Kielcach do Ilony i jej super rodziny

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do Ilony i jej super rodziny

Eska Dowozi w Kielcach na uczelnię do Krzysztofa [25.05]

Dziś ekipa Eska Dowozi Kielce wróciła w uczelniane mury. Wszystko za sprawą Krzysztofa, który zaprosił nas do swojego miejsca pracy. W zgłoszeniu Krzysztof napisał, że pizzą od Eski podzieli się ze swoimi koleżankami i no cóż... słowa musiał dotrzymać. Poza pizzą dostał od nas też wypasiony ESKA BOX z pomarańczowymi gadżetami i mnóstwo energii na dalszy dzień. 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała dostawa do Krzysztofa, wpadajcie na ESKA KIELCE NEWS. Lajkujcie nasz fanpage i bądźcie na bieżąco z newsami z Kielc i regionu. 

Eska Dowozi w Kielcach do Krzysztofa

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do Krzysztofa

Eska Dowozi w Kielcach do Magdy i jej bliskich [24.05]

Przed nami ostatni tydzień Eska Dowozi w Kielcach. Poniedziałek zaczęliśmy od super spotkania z Magdą, jej rodziną i sąsiadami. Chociaż nasza ekipa miała niewielkie problemy z trafieniem na miejsce, ostatecznie się udało. Dostarczyliśmy pizzę i wypełnione po brzegi pomarańczowymi gadżetami ESKA BOXY i spędziliśmy kilkanaście minut w gronie super uśmiechniętych osób. 

Eska Dowozi w Kielcach do Magdy i jej bliskich

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do Magdy i jej bliskich

Eska Dowozi do studenta Kuby [21.05]

Dzisiaj w Eska Dowozi karmiliśmy studenta Kubę. Kuba pochodzi spod Radomia, a w Kielcach studiuje Wychowanie Fizyczne. W wolnym czasie realizuje się jako strażak-ochotnik. Kuba w zgłoszeniu do nas napisał prawdziwy elaborat i przesłał nam mnóstwo komplementów. A że nasza ekipa jest łasa na komplementy, postanowiliśmy, że koniecznie musimy Kubę odwiedzić. Zapakowaliśmy pudełka z pyszną pizzą i wypakowane gadżetami po brzegi ESKA BOXY i ruszyliśmy na dostawę. 

Eska Dowozi do dostawcy jedzenia Marcina [20.05]

Tym razem w ramach Eska Dowozi w Kielcach spotkaliśmy się z Marcinem i jego narzeczoną. Marcin na co dzień odpowiedzialny jest za wykarmienie przynajmniej połowy Kielc – pracuje jako dostarczyciel hamburgerów. Tym razem, w hołdzie za jego pracę na rzecz naszych brzuszków, postanowiliśmy uhonorować go przepyszną pizzą i ESKA BOXEM wypełnionym po brzegi pomarańczowymi gadżetami.

Eska Dowozi do Marcina dostawcy jedzenia

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi do Marcina dostawcy jedzenia

Eska Dowozi do Kasi [19.05]

Kolejny dowóz to okazja do poznania kolejnej świetnej osoby. Tym razem Eskowa ekipa wybrała się do Kasi, która mieszka w samym centrum Kielc. Kasia na co dzień opiekuje się swoją ciocią, a gotowanie nie ma przed nią tajemnic. Tym razem postanowiliśmy ją wyręczyć i nieco odciążyć. Uzbroiliśmy się w pudełka z pięknie pachnącą pizzą, dorzuciliśmy do tego ESKA BOXA z gadżetami i ruszyliśmy w odwiedziny. 

Jeśli i wy chcecie, żeby Eskowa ekipa zrobiła wam dzień i wspomogła pyszną szamką wpadajcie na eska.pl i zgłaszajcie się w zakładce konkursy. Czekamy na zaproszenie :)

Eska Dowozi do kawosza Marcina [18.05]

Wtorkowa dostawa w ramach Eska Dowozi w Kielcach pachniała nie tylko wyśmienitą pizzą, ale również świeżo paloną kawą. Dlaczego? Ponieważ Marcin, który zaprosił naszą Eskową ekipę do siebie, zajmuje się właśnie sprzedażą kawy. Tak się ucieszył na widok Eskowej ekipy dzierżącej w dłoniach pudła z pizzą i ESKA BOXA, że z wrażenia zapomniał zapozować do zdjęcia :D 

Eska Dowozi w Kielcach do influenserki Nelly i jej uroczego pieska [17.05]

Kolejny tydzień i kolejne zadania specjalne! Dziś byliśmy u Nelly na kieleckich Ślichowicach. Nasza dzisiejsza bohaterka pracuje w domu i musiała się przebranżowić przez panującą pandemię koronawirusa. Jednak wyszło jej to doskonale, bo prężnie działa jaka zawsze uśmiechnięta i wesoła influencerka! Nelly zgłosiła się do nas przez formularz na eska.pl i przyjęła nas z otwartymi ramionami. Jej piesek nie był do nas tak dobrze nastawiony, ale jak poczuł MAXI Pizzę, zaraz zmienił zdanie!

Eska dowozi w Kielcach do Nelly

i

Autor: Eska Kielce Eska dowozi w Kielcach do Nelly

Eska Dowozi w Kielcach romantyczną kolację dla Grześka i jego żony [14.05]

Dziś odwiedziliśmy Grześka, który mieszka na kieleckim Baranówku. Grzesiek na co dzień pracuje zdalnie, ale dziś akurat miał wolne i za cel postawił sobie przygotowanie pysznego posiłku dla siebie i małżonki. Po namyśle stwierdził, że przyda mu się pomoc i zgłosił się do ekipy Eski Kielce. Zabraliśmy nasze ESKA BOXY i pyszną pizzę i ruszyliśmy na ratunek. Jak to podsumował Grzesiek "zamiast pomidorowej będzie dziś pizza".

A jeśli i wy chcecie, żeby ekipa Eski Kielce zrobiła wam dzień zgłaszajcie się na dowozi.eska.pl/ Do zobaczenia

Eska Dowozi do Grześka z Baranówka

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi do Grześka z Baranówka

Eska Dowozi w Kielcach. Ratujemy Grześka [13.05]

Grzesiek z ul. Piłsudskiego w Kielcach wezwał ekipę Eska Dowozi, ponieważ wrócił po nocnej zmianie do domu i marzył o pysznym posiłku, bo jak sam mówi lubi dobrze zjeść. Nam dwa razy nie trzeba powtarzać. Zapakowaliśmy pyszną pizzę i nasze Eska BOXY i ruszyliśmy na pomoc Grześkowi. Pizzą, którą dostarczyliśmy podzieli się ze swoją rodziną. 

Eska Dowozi w Kielcach do głodnego Grześka

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do głodnego Grześka

Eska Dowozi w Kielcach. Dostawa dla tych, co dbają o nasz wzrok [12.05]

Dziś ekipa Eski odwiedziła salon optyczny dla dzieci przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Na naszego reportera czekali uśmiechnięci i bardzo głodni pracownicy salonu. Prym wiódł Paweł, który jak na marketingowca przystało - jest bardzo wygadany i na co dzień ma głowę pełną pomysłów. Dlaczego Paweł zdecydował się zgłosić do Eska Dowozi? 

- Moi koledzy pracują tu ciężko od rana, pomagamy dobrać dzieciakom ładne okulary i nie mieliśmy czasu jeszcze zjeść - wyjaśnił. 

Przybyliśmy więc w samą porę z parującą pizzą i naszymi eskowymi gadżetami. A jeśli i wy chcecie, żebyśmy was odwiedzili, zgłaszajcie się na eska.dowozi.pl Do zobaczenia!

Eska Dowozi w Kielcach do pracowników salonu optycznego

i

Autor: Eska Kielce Eska Dowozi w Kielcach do pracowników salonu optycznego

 Eska Dowozi w Kielcach! Kontuzjowany Piotr czeka na pizzę [11.05]

Tym razem odezwał się do nas Piotr, który nie może chodzić do pracy, bo grając w piłkę odniósł poważną kontuzję. Dlatego nie mogliśmy mu odmówić tej przyjemności, chętnie wpadliśmy do jego mieszkania przy ul. 1 Maja w Kielcach. Na miejscu zostawiliśmy pizzę, mnóstwo dobrego słowa oraz Eska Boxa. Smacznego Piotrek i wracaj szybko do zdrowia!

Kielce

i

Autor: Małgorzata Malicka

Eska Dowozi w Kielcach! Paczki radości przy ul. Klonowej [10.05] 

Pierwszym bohaterem kieleckiej akcji "Eska Dowozi" jest Mateusz, który postanowił sobie sprawić niezły prezent. Jako, że na home office zabrakło mu czasu na przygotowanie czegoś pysznego, postanowił do nas napisać, za co dostał Maxi Pizzę! To jednak nie wszystko, bo mieszkający w Kielcach przyjaciel Radia Eska otrzymał także Eska Boxa z kolorowymi prezentami. 

Eska Dowozi Kielce

i

Autor: Maciej Urban

Eska Dowozi w Kielcach. Jak się zapisać?

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Kielce 103,3FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jeśli chcecie żeby do waszych drzwi zapukała ekipa ESKI z pysznym, gorącym jedzonkiem i eskowymi gadżetami zgłoście się do akcji na stronie dowozi.eska.pl. Akcja potrwa do 28 maja, więc macie sporo czasu.

Relacji z ESKA Dowozi będziecie mogli posłuchać na antenie ESKI Kielce, a zdjęcia z dowozu na pewno znajdą się na naszej stronie internetowej eska.pl i na fanpage’u na Facebooku. Do zobaczenia!

Zobaczcie galerię z nagrodami!

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE