Bogaty kielczanin wraca do rajdów

2020-02-11 14:32
Wyścigi WRC
Autor: pixabay.com

Długo wyczekiwana dla fanów motoryzacji informacja w końcu stała się faktem! Michał Sołowow wraca po pięciu latach przerwy do rywalizacji rajdowej.

Nazwisko kielczanina znajdującego się na pierwszym miejscu najbogatszych ludzi w Polsce znalazło się na liście zgłoszeń Rajdu Szwecji 2020. Jego pilotem będzie długoletni kompan – Maciej Baran.

Druga runda tegorocznych zmagań odbędzie się pomiędzy 13 a 16 lutego. Sołowow i Baran mają pojechać w nim Skodą Fabią R5 w barwach zespołu Barliniek Synthos RT w WRC3.

Przypomnijmy, że ostatnim startem Sołowowa był Rajd Szwecji 2015, którego z powodu wypadku nie ukończył, zaś najlepszym wynikiem Polaka było 12. miejsce. Warto odnotować, że w Rajdzie Szwecji wystartuje już po raz 11. Obecnie Rajd Szwecji będzie liczył tylko 180 km. Jego trasa została znacznie skrócona z powodu braku śniegu.

Michał Sołowow to 3-krotny wicemistrz Europy oraz dwukrotny wicemistrz Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE