XI Kaliskie Miodobranie już za nami [ZDJĘCIA]

2022-09-04 19:21

Były stoiska z roślinami, wyrobami pszczelarskimi i naturalnymi. A tematem przewodnim były pszczoły i wszystko, co z nimi związane. Dziś (niedziela) na placu przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbyło się XI Kaliskie Miodobranie.

Wykłady dotyczące pszczół, warsztaty pszczelarskie oraz występy artystyczne. To jedne z głównych atrakcji, na które mogli liczyć uczestnicy XI Kaliskiego Miodobrania. Impreza wróciła po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i od razu przyciągnęła tłumy.

Klienci szukają teraz produktów, które pochodzą prosto od producenta. Zwłaszcza że dbamy o nasze zdrowie i staramy się uważać na to, co jemy. Takie wydarzenia są po to, żeby ludzie mogli się spotkać. Nie tylko wystawcy, ale wszyscy ci, którzy są świadomi i chcą nabyć zdrowe i naturalne rzeczy od producenta.

Mówi Aleksandra Nowacka, z Regionalnego Związku Pszczelarzy Wielkopolski Południowej. Kierownik Biura Regionalnego Związku Pszczelarzy.

Nie zabrakło także smakołyków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. W trakcie wydarzenia można było wspomóc Bartosza Powązka, który jest  podopiecznym Fundacji "Dzieciom Pomagaj".

Partnerem Medialnym było Radio Eska. 

QUIZ. Te przysłowia zna każdy! Odgadniesz, jakiego słowa brakuje? 6/10 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 10
Apetyt rośnie w miarę [...]
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE