Utrzymanie jest już pewne

2022-05-09 11:01
KKS Kalisz
Autor: KKS Kalisz

To pierwsza od dawna - wygrana KKSu Kalisz w eWinner II Lidze. Po zmianie trenera - Bogdana Zająca zastąpił Stanisław Szpyrka. Duma Kalisza wygrała u siebie - i to pewne - w przyszłym sezonie również zagrają w II lidze.

KKS Kalisz po zmianie trenera odżył i WYGRAŁ pierwszy mecz od dawna. W meczu 32. kolejki eWinner II ligi, "Trójkolorowi" wygrali 2:1 z RKSem Garbarnią Kraków, po golach Piotra Giela i Nestora Gordillo.

Niewątpliwie ten mecz był istotny. Bardzo ważny dla nas po porażkach, które odnosiliśmy tak naprawdę też z dobrej gry. Niemniej jednak, potrzebowaliśmy punktów i najważniejsze było dzisiaj zdobyć te 3 punkty. Pokazaliśmy, udowodniliśmy swoją wartość. Zawodnicy pokazali naprawdę dobrą grę. Uważam, podsumowując mecz, że zdominowaliśmy przeciwnika. Dzisiejsze zwycięstwo dedykujemy naszym wszystkim kibicom - mówi Stanisław Szpyrka, trener KKSu Kalisz.

Dzięki zdobyciu ligowych punktów, KKS zapewnił sobie utrzymanie w lidze. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, najbliższe spotkanie 14 maja z Pogonią Grodziskiem Mazowieckim na wyjeździe.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE