Rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej

2022-09-21 9:52
Rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej
Autor: UM Kalisz

Miłośnicy dwóch kółek szykujcie się. W sobotę, 24 września odbędzie się rodzinny rajd rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej, szlakiem kościołów drewnianych. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Celem „Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” jest zachęcenie mieszkańców Aglomeracji do aktywniejszego spędzania czasu i wyboru bardziej ekologicznego środku transportu.

Trasa rajdu liczy około 42 km. Przebiegać będzie m.in. przez Kalisz i gminę Godziesze Wielkie. Uczestnicy wyruszą sprzed pomnika Adama Asnyka w Kaliszu o godzinie 10.30. Swój udział można zgłaszać do czwartku, 22 września.

Mówi Anna Błaszczyk z Kancelarii Prezydenta Miasta Kalisza.

Zgłaszać można się elektroniczne TUTAJ do 22 września lub  poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej (w załączniku) i dostarczenia jej najpóźniej do 22 września do siedziby Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska przy ul. Kolegialna 4 w Kaliszu na drugim piętrze lub na portiernię Urzędu Miasta w Kaliszu przy ul. Główny Rynek 20.

Po 22 września będzie można zapisać się wyłącznie w dniu rajdu w godzinach od 9:00 do 10:00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Babina 1 w Kaliszu.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska, Miasto Kalisz oraz Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Czy zdałabyś test na kartę rowerową?

Pytanie 1 z 10
Droga dla rowerów to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE