Przed nami drugi dzień Festiwalu ODYSEJA ANTONIŃSKA 2022!

2022-08-05 12:00
Festiwal Podróży i Regionu Odyseja Antonińska 2022
Autor: JL

Pierwsze emocje już za nami! Wczoraj wystartował Ogólnopolski Festiwal Podróży i Regionu ODYSEJA ANTONIŃSKA 2022. Za nami pierwsze spotkania, wycieczki i koncerty. Nie zwalniamy tempa i bawimy się aż do niedzieli! Sprawdźmy, jakie atrakcje czekają na nas jeszcze dziś w Antoninie.

ODYSEJA ANTONIŃSKA wystartowała wczoraj, punktualnie o 17:00. Za nami już m.in. spotkanie z żywą legendą Jerzym Górskim oraz pierwsze koncerty. Na tym nie koniec! W Antoninie bawimy się do niedzieli.

Dziś przed nami m.in. warsztaty dendrologiczne, czyli prawdziwa, magiczna i ekscytująca podróż w głąb drzewa. A także piesze i rowerowe wycieczki. Poznamy tajemnice rezerwatu WYDYMACZ oraz będziemy spoglądać w gwiazdy w Obserwatorium Astronomicznym w Odolanowie.

Festiwal Podróży i Regionu Odyseja Antonińska 2022
Autor: JL
Festiwal Podróży i Regionu Odyseja Antonińska 2022
Autor: JL

Najgorętsze emocje czekają nas jednak na głównej scenie. Dziś w programie m.in. spotkanie z Mariuszem Szczygłem - dziennikarzem, reportażystą i pisarzem. Twórcą takich dzieł jak: ,,Niedziela, która zdarzyła się w środę'', ,,Projekt: prawda'', czy ,,Zrób sobie raj''.

Festiwal Podróży i Regionu Odyseja Antonińska 2022
Autor: FB Mariusz Szczygieł

Na zakończenie dzisiejszych atrakcji - coś dla prawdziwych fanów polskiego hip hopu. O 21:15 na scenie wystąpi legendarna poznańska formacja 52DĘBIEC. NA pewno kojarzycie ich z takich nieśmiertelnych hitów, jak ,,To my Polacy'', czy ,,Gniew''.

Tego nie możecie przegapić! Widzimy się w Antoninie!

Festiwal Podróży i Regionu Odyseja Antonińska 2022
Autor: FB HANS SOLO

Medialnie Festiwal Podróży i Regionu ODYSEJA ANTONIŃSKA 2022 wspiera Radio Eska.

QUIZ. Początki polskiego hip-hopu. Pamiętacie, czy już zapomnieliście?

Pytanie 1 z 10
"Sadzić, palić, zalegalizować, to kilka słów, które umiem rymować". Taki manifest przedstawiła grupa:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE