Prezydent Kalisza wspiera piłkarzy KKSu

2023-01-17 10:47
KKS u prezydenta
Autor: KKS Kalisz

Nestor Gordillo, który gra na pozycji ofensywnego pomocnika w Dumie Kalisza, jest w tym sezonie najlepszym strzelcem w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski, a jego dobra dyspozycja nie umknęła prezydentowi Kalisza.

KKS Kalisz prezentuje bardzo dobrą formę w obecnym sezonie eWinner II ligi i Pucharze Polski. A to w głównej mierze za sprawą Nestora Gordillo, ofensywnego pomocnika Dumy Kalisza.

Hiszpański piłkarz jest najlepszym strzelcem w tegorocznych rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski, ma na swoim koncie 5 bramek. Dobra forma zawodnika, nie umknęła uwadze Krystiana Kinastowskiego, prezydenta miasta, który zaprosił go na spotkanie do ratusza. Włodarz miasta okazał wsparcie piłkarzowi i drużynie "Trójkolorowych", za których trzyma kciuki w drugiej części sezonu i z pomocą miasta, liczy na awans klubu do Fortuna 1. Ligi.

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego są w fazie zimowych przygotowań, a dzisiaj poznają dokładny termin ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Polski, w którym zmierzą się na własnym boisku z WKS-em Śląskiem Wrocław.

Patronem medialnym kaliskich piłkarzy jest Radio Eska.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE