Pobiegną w mikołajkowych czapkach. 11. grudnia biegowy piknik na ostrowskich Piaskach

2022-11-26 7:52

To będzie już ostatni biegowy event w Ostrowie w tym roku. A że grudzień zdecydowanie kojarzy się ze świętym Mikołajem, to jednym z atrybutów tego spotkania będą właśnie mikołajkowe czapki biegaczy. Te są zagwarantowane w pakietach startowych. Sportową rywalizację i dobrą zabawę gwarantują natomiast sami uczestnicy i kibice. Medialnie imprezę wspiera Radio Eska.

 W ramach pikniku przygotowano trzy biegi. Ten główny ruszy 11. grudnia o 10.00, a zawodnicy pokonają w sumie około 4 kilometrów. Będzie też bieg dla dzieci - o godzinie 11.00 oraz bieg morsów.

- O godzinie 11.30 pod linię startu zapraszamy miłośników morsowania. Bieg odbędzie się ku pamięci naszego kolegi Jacka Malika. Nie będzie rywalizacji, bo w tym biegu nie o nią chodzi, ale o uczczenie pamięci naszego przyjaciela. Co ważne w tej konkurencji -  po okrążeniu małego jeziorka, wszyscy wchodzimy do wody! Oczywiście dla uczestników przygotowaliśmy symboliczne medale - mówią organizatorzy z Klubu Sportowego Ice Mat Team.

W każdym z biegów są limity uczestników. Dlatego warto już teraz zadeklarować udział i się zapisać.

Link znajdziecie TUTAJ

Warto też zapoznać się z regulaminem imprezy. Szczegóły są w TYM linku.

Medialnym parterem biegu jest Radio ESKA.

QUIZ. Znane galerie handlowe w Polsce. Wiesz, w jakich miastach się znajdują?

Pytanie 1 z 15
Na początku będzie łatwo. ZŁOTE TARASY znajdują się...
Źródło: Pobiegną w mikołajkowych czapkach. 11. grudnia biegowy piknik na ostrowskich Piaskach
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE