Kalisz. Etiudy teatralne i taneczne w Studium Animatorów Kultury

2023-01-23 12:46
Kalisz. Etiudy teatralne i taneczne w Studium Animatorów Kultury
Autor: Studium Animatorów Kultury w Kaliszu

Etiudy teatralne i taneczne. Do tego doskonała muzyka. To wszystko będzie można zobaczyć już dziś (23.01) w Studium Animatorów Kultury przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu. Początek o godzinie 19.00.

To będzie wieczór pełen teatru, tańca i muzyki. Dziś w Studium Animatorów Kultury w Kaliszu odbędzie się przegląd wybranych etiud zaliczeniowych z sesji zimowej. Nie zabraknie również niespodzianek.

Będzie np. etiuda inspirowana „Popołudniem Fauna” Wacława Niżyńskiego, albo historycznym „Menuetem”. Będzie też taka inscenizacja jazzowa i etiuda na motywach elementów tańca współczesnego.

Mówi Anna Wytych-Wierzgacz z kaliskiego Studium

Słuchacze na kierunku „Teatr” zaprezentują m.in. fragment  spektaklu „Lifting”.

Spektakl składa się z kilku etiud poświęconych rozterkom, problemom współczesnych kobiet na temat poprawiania swojej urody, akceptacji siebie i relacji z najbliższymi.

Mówi Małgorzata Kałędkiewicz, reżyserka

Podczas dzisiejszego wieczoru gościnnie wystąpi grupa teatralna „Ta strona” z zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu, która pokaże przedstawienie „Orkiestra albo symfonia” na podstawie dramatu Bogusława Schaeffera w reżyserii Rafała Paczkowskiego.

Muzyka w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Pierwszą Damą PRL-u nazywano:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE