Dyplomy w Wieży Ciśnień w Kaliszu

2022-10-05 14:22
Dyplomy w Wieży Ciśnień w Kaliszu
Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

Prace dyplomowe studentów kierunków artystycznych Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będzie można oglądać w kaliskiej Wieży Ciśnień. Wernisaż już w najbliższy piątek, 7 października.

Wystawa daje możliwość przyjrzenia się dyplomom artystycznym licencjackim i magisterskim zrealizowanym w 2021/2022 roku przez absolwentów kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych UAM Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu.

Zobaczymy m.in. tradycyjne grafiki, rzeźby, projekty książek czy komiksów oraz pocztówki. Jest to przekrój tego, jak młodzi adepci sztuki patrzą na współczesny świat. Jak go przerabiają i ukazują w swoich dziełach.

Mówi Małgorzata Pomykała, z kaliskiej Wieży Ciśnień.

Kuratorem wystawy jest dr Agnieszka Godszling, wykładowca na Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym w Kaliszu UAM w Poznaniu. Wernisaż w piątek, 7 października o 18.30. Wstęp wolny.

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat 50-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym zajmował się Joe, bohater filmu "Bulwar zachodzącego słońca" (1950)?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE