Złota polska jesień w stolicy Karkonoszy! Zobacz, jak teraz wygląda Jelenia Góra [ZDJĘCIA]

2022-10-12 8:26
Złota polska jesień w stolicy Karkonoszy! Zobacz, jak teraz wygląda Jelenia Góra [ZDJĘCIA]
Autor: Jakub Thauer

Barwy jesieni zachwycają najbardziej na górskich szlakach, jednak w mieście też jest pięknie! Październik okazał się być idealnym miesiącem na ciepłe spacery. Jeśli lubicie złotą paletę barw zdobiącą karkonoskie krajobrazy, koniecznie lećcie na spacer. Gdzie możecie się wybrać? Zobaczcie poniżej naszą galerię zdjęć.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że zarówno Jelenia Góra, jak i Karkonosze zawsze wyglądają pięknie. Jednak to właśnie złota polska jesień jest idealnym czasem na wyjście zarówno na górskie wędrówki, jak i do parku i innych zakątków miasta. Koniecznie trzeba to wykorzystać, bo ładna pogoda nie odpuszcza. Co najważniejsze, na szlakach na ma tłumów turystów, więc możemy odpocząć a barwy jesieni sprawiają, że górskie widoki potrafią zapierać dech w piersiach. Złota polska jesień robi wrażenie. Sprawdźcie w galerii poniżej, które miejsca Jeleniej Góry warto zobaczyć o tej porze roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE