Miasto rozdaje flagi! Na mieszkańców Jeleniej Góry czeka 300 sztuk biało-czerwonych

2022-11-04 7:59
flaga Polski
Autor: pixabay.pl

Darmowe flagi czekają na swoich właścicieli! Po pandemicznej przerwie ruszyła kolejna miejska akcja poprzedzająca Święto Niepodległości. Wystarczy mieszkać w Jeleniej Górze i zgłosić się z dowodem osobistym do jednego z trzech punktów na terenie miasta. Na mieszkańców, 300 sztuk biało-czerwonych już czeka w jeleniogórskim magistracie.

Darmowe flagi czekają. Biało-czerwone rozdawane podczas świąt państwowych, od kilku lat są tradycją naszego miasta. Na mieszkańców, 300 sztuk biało-czerwonych już czeka w jeleniogórskim magistracie. 11 listopada już się zbliża, warto więc wybrać się do urzędu. Jak mówi dyrektor departamentu prezydenta Jelenie Góry Jerzy Zębik, to już kolejna taka akcja w mieście. - Taka tradycja się stała, że w okresie kiedy obchodzimy ważne święta państwowe staramy się rozdawać flagi. Zależy nam na tym by w sposób szczególny udekorować miasto. Oprócz tego, że Urząd stara się udekorować ulice, główne skrzyżowania wato żeby również mieszkańcy się w tą akcje włączyli. My ją realizujemy już po raz 9. i za każdym razem rozdawaliśmy około 300 flag.

Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 10
Kiedy urodził się Robert Lewandowski?

Gdzie zgłosić się po flagę w Jeleniej Górze?

Należy udać się do jednego z trzech punktów:

  • punktu informacji w Urzędzie Miasta przy ul. Sudeckiej 29
  • punktu informacji przy Centrum Obsługi Klienta Urzędu Miasta przy u. Ptasiej 6a
  • informacji w holu Ratusza- Plac Ratuszowy 58

Punkty zlokalizowane w Urzędzie Miasta otwarte są w godzinach pracy tj.

  • poniedziałek – środa : 7.30-15.30,
  • czwartek: 7.30-16.30, piątek: 7.30-14.30.

Flagi mają wymiary 70 x 112 cm i wydawane są bez drzewca, w który właściciel czy wspólnota musi zaopatrzyć się we własnym zakresie. Poprzednie akcje cieszyły się dużą popularnością, a przeznaczona pula ulegała wyczerpaniu już po kilku dniach. W magistracie czeka na was jedynie 300 biało-czerwonych proporców, więc lepiej się pospieszyć, bo flagi szybko mogą się skończyć.

Byliśmy w nowym muzeum w Ostrowi Mazowieckiej. Tak wygląda Dom Rodziny Pileckich
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE