Zwierzęta i natura Pojezierza Iławskiego zawitały do iławskiej Biblioteki Miejskiej

2021-04-20 10:40

Możecie stanąć oko w oko z naturą na nowej wystawie w iławskiej bibliotece, którą przygotowali profesjonalni fotograficy i Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Pojezierze Iławskie skrywa prawdziwe cuda natury, które teraz można zobaczyć z bliska.

Jeśli chcecie obejrzeć gniazdo os z bliska, zobaczyć naturalnej wielkości modele ptaków, stanąć oko w oko z portretami zaskrońca, kuny czy myszołowa, to powinniście obejrzeć nową wystawę w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie przy ul.Jagiellończyka.

To wyjątkowo barwna wystawa przygotowaną przez przyrodników z Zespołu Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie. Oprócz barwnych, pięknych zdjęć ptasich drapieżników: orlika czy myszołowa są tu portrety rzadko widywanych ssaków, gadów i pajęczaków! Na wystawie zobaczycie również naturalnej wielkości modele mieszkańców okolicznych lasów: dzięciołów, sójki czy bogatki.

Zdjęcia wykonane przez fotografów ze Związku Polskich Fotografów Przyrody okręgu warmińsko - mazurskiego. Wychodząc z wystawy możecie zabrać ze sobą bomby nasienne i broszury.

Sonda
Wychowanie Do Życia w Rodzinie - to potrzebny przedmiot w szkole?
Tak policyjne drony namierzają piratów drogowych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE