Wystartowały zapisy do biegu Zasuwaj 2022!

2022-01-14 8:46
zasuwaj 2022
Autor: mat organizatora

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, możecie już zasuwać do zapisów do trzeciej edycji biegu!

Suskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji właśnie uruchomiło zapisy do trzeciej edycji biegu, którą współorganizuje kilka samorządów powiatu iławskiego.

ZASUWAJ, to przełajowy bieg na trasie (tym razem) Susz-Iława prowadzący okolicznymi drogami. W tym roku dodatkowo dzięki edycji trasy, biegacze "zahaczą" również o Szymbark, a całkowity dystans biegu wyniesie 28 km.

Bieg odbędzie się 20.02.2022, Start biegu: godz. 09:00 (Trasa nie posiada atestu PolskiegoZwiązku Lekkiej atletyki)

Zapisy do imprezy już wystartowały.

W biegu na ok.28 km prawo startu mają osoby pełnoletnie. Zawodnicy, którzy ukończą 16 lat do dnia 20.02.2022 r. mogą startować w biegu za okazaniem podpisanego oświadczenia – zgody przez rodziców lub opiekunów prawnych.

Zarejestrowanych zawodników z Iławy do Susza na linię startu oraz chętnych w drugą stronę po zakończeniu biegu przewiezie specjalny autobus. Więcej informacji w regulaminie.

Linki do: panelu rejestracyjnego oraz regulaminu.

Warto się pośpieszyć, bo LIMIT ZAWODNIKÓW to 150 osób, OPŁATA REJESTRACYJNA: 90 zł.

TRASA:

trasa Zasuwaj 2022
Autor: mat organizatora

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE