Wyluzowali podczas przerwy w pracy... Ona z mandatem, on za zarzutami!

2021-12-08 12:50
para na ławce
Autor: Vera Arsic - Pexels

Nietypowy pomysł na przerwę w pracy wymyślił sobie 22-latek i jego starsza koleżanka. Dziwnie zachowujących się ludzi obok iławskiego amfiteatru wypatrzył patrol policji z Komendy Wojewódzkiej z Olsztyna.

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Policji KWP w Olsztynie podczas patrolu w mieście Iława zauważyli dwie młode osoby, które stały koło amfiteatru i dziwnie się zachowywały. Mundurowi postanowili z nimi porozmawiać.

W trakcie czynności okazało się co było tego przyczyną. 22 – latek posiadał przy sobie lufki z marihuaną, którą wcześniej poczęstował koleżankę a wszystko to działo się podczas przerwy w pracy. Policjanci zatrzymali 22 – latka i jego starszą koleżankę.

Wstępne badanie wskazało, że oboje wykonywali obowiązki służbowe pod wpływem narkotyków za co zostali ukarani mandatami. Natomiast 22–latek dodatkowo usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania narkotyków.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za samo udzielanie narkotyków przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Czy rozpoznasz rasy psów? [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za rasa?
Co to za rasa?
Czy warto jeść grzyby?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE