Wójt Gminy Iława Najlepszym z Najlepszych

2022-04-29 13:38
wojt
Autor: UG Iława

W czwartek, 28 kwietnia br. zostały przyznane Laury „Najlepszym z Najlepszych”. Wyróżnienia są przyznawane przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego już od 19. lat.

Laury „Najlepszym z Najlepszych” stworzono z myślą, by uhonorować tych mieszkańców Warmii i Mazur, którzy osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskiej i szerszej, europejskiej i światowej. Podczas uroczystej gali przyznano Laury za osiągnięcia w 2021 roku. W dziesięciu kategoriach wybrano 29 laureatów. Wyróżnienie w kategorii „Osobowość” otrzymał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Kapituła konkursu doceniła jego działalność jako samorządowca na płaszczyznach inwestycyjnej, proekologicznej, edukacyjnej, społecznej, na rzecz seniorów oraz sportowej.

 - Naszych laureatów, niezależnie od dziedziny, wyróżnia przede wszystkim odwaga, determinacja i świadomość własnej wartości - mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. - Wiara w to, że czymkolwiek się zajmują, robią to najlepiej, jak potrafią i jest to godne pokazania światu. Swoje talenty wykorzystują tak, że wyróżniają się w kraju, Europie i na świecie. Często realizują pomysły, na które nikt wcześniej nie wpadł. Robią coś po raz pierwszy w historii. Taki rodzaj pewności siebie – pozbawiony pychy, ale oparty na rzetelnej pracy i doskonaleniu - szczególnie cieszy gospodarzy województwa. To dla nas obietnica rozwoju i pomyślności. Mamy w was godnych zaufania współpracowników w dziele budowania dobrobytu Warmii i Mazur.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwiejszego. Jakim samochodem jeździł Dylan?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE