W SP4 w Iławie dzieci już korzystają z odnowionego boiska [ZDJĘCIA]

2022-10-20 10:57

Po prawie 5 miesiącach renowacji jest już gotowe boisko sportowe na miarę XXI w. przy SP4 w Iławie. Uczniowie mogą cieszyć się i korzystać ze wszelkich udogodnień, rozwijać swoje sportowe pasje na ogólnodostępnym obiekcie.

Dzieci mogą grać w piłkę nożną, siatkową, ręczną , a także poćwiczyć na przyrządach fitness oraz sprawdzać ogólną sprawność organizmu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania tej inwestycji, serdecznie dziękujemy. Naszym uczniom o sportowym zacięciu życzymy wielu sukcesów, wytrwałości i rekordów życiowych! Mieszkańcom Iławy dużo frajdy podczas korzystania z infrastruktury i dostępnego sprzętu. Dbajmy o boisko SP4 i pamiętajmy, że to nasze wspólne dobro, które ma służyć całej społeczności długie lata! - proszą władze szkoły.

Od teraz uczniowie czwórki mogą korzystać z nowoczesnej bieżni, boiska treningowego, siłowni zewnętrznej, zestawu do street workoutu i to wszystko na nowej, bezpiecznej nawierzchni! Modernizację infrastruktury sportowej na boisku przyszkolnym Szkoły Podstawowej nr 4 wykonała firma Bullait z Elbląga za kwotę 813 959, 70 zł.

QUIZ. Motoryzacyjna mapa świata. Skąd pochodzą te samochody?

Pytanie 1 z 15
Marka Volvo pochodzi z...
Egzotyczne zwierzęta na targach w Łodzi

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE