To był wypadek. Nowe fakty w sprawie tragicznej śmierci na torach

2020-02-04 13:10
prokuratura
Autor: W.Raczkowski

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok 24-latka, którego ciało znaleziono przy torach. Prokuratura wstępnie wykluczyła samobójstwo. Prowadzi dochodzenie pod kątem wypadku komunikacyjnego.

Przypomnijmy młody mężczyzna został znaleziony martwy w okolicy torów na Gajerku w Iławie. Lokalna policja otrzymała zgłoszenie od maszynisty. Przejeżdżając pociągiem zobaczył coś, co przypominało ciało człowieka. Wysłani na miejsce policjanci potwierdzili, że są to zwłoki 24-letniego mieszkańca gminy Iława. Sprawą zajęła się iławska prokuratora, są już wstępne wyniki sekcji.

Jan Wierzbicki, prokuratura w Iławie:

- Wstępne wyniki wskazują, że zgon mężczyzny nastąpił w wyniku poważnych ran głowy. Wstępnie wykluczamy samobójstwo i prowadzimy śledztwo pod kątem wypadku komunikacyjnego. Mamy już jakieś wstępne ustalenia, ale nie będę o nich mówił dla dobra śledztwa. Sądzę, że około dwóch miesięcy zajmie nam wyjaśnienie tej sprawy.

Iławska prokuratura wspólnie z policjantami będzie teraz ustalać jak doszło do wypadku i jaki pociąg brał w nim udział.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE