Tajemnice nocnych drapieżników. Zapraszamy na Noc Sów

2020-02-21 12:47
sowa
Autor: pixabay.com

Bezkrwawe polowanie na sowy. Do 16 marca potrwa przyjmowanie zgłoszeń osób zainteresowanych udziałem w kolejnej lokalnej edycji akcji "Noc sów".

sowa
Autor: pixabay.com

W Iławie Noc Sów organizują tradycyjnie Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego, Port Iława i Nadleśnictwo Iława. Pierwsza część to teoretyczne warsztaty. Uczestnicy poznają podczas nich tajemnice i ciekawostki na temat tych niezwykłych ptaków. Prowadzący opowiedzą też o poszczególnych gatunkach sów i ich biologii, przedstawią metody badań i ochrony sów oraz wyjaśnią, jaką rolę odgrywały w polskich legendach i kulturze. Po części teoretycznej uczestnicy wyruszą do lasu. Uczestnikiem może zostać każdy, niezależnie od wieku, zainteresowań i poziomu wiedzy na temat ptaków czy przyrody.​ Wstęp jest wolny, ale ilość miejsc - ograniczona. Zgłoszenia w Nadleśnictwie Iława.

plakat
Autor: arch.organizatora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE