Szukamy domu dla Gabi i Teddiego. Psiaki porzucono w rowie

2020-03-06 12:28
psy
Autor: ITOZ Iława

Aktywiści z Iławskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Patrol Interwencyjny ocalili kolejne szczeniaki od śmierci. Małe psy porzucono w Suszu.

Gabi i Teddy bo tak ochrzczono maluchy, mają się dobrze. Po ciężkich przeżyciach odzyskały już humor i apetyt. Teraz czekają na swojego człowieka.

- Gabi to suczka czarna z białymi wstawkami,a Teddy to  samiec czarno-podpalany. To nasi nowi podopieczni - piszą członkowie ITOZ. - Maluchy zostały znalezione w rowie w Suszu. Mają ok. 3-4 miesięcy. Zostały już odpchlone, odrobaczone i zaczipowane. Gabi waży 3,4 kg natomiast Teddy niecałe 3kg. Będą raczej mniejszymi psiakami, są dłuższej budowy 😊 nie mają ogonków. Przebywają w domu tymczasowym.

Wszystkich, którzy posiadają informacje na temat właściciela psów, aktywiści proszą o kontakt. Chcą by został ukarany przez sąd.

Z ITOZ można się także już kontaktować w sprawie adopcji maluchów. Przyda się także specjalistyczna karma dla szczeniaków. Kontakt telefoniczny 724-618-588

pies
Autor: ITOZ Iława
pies
Autor: ITOZ Iława
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE