Susz: Mama walczy o zdrowie synka. Potrzebuje naszej pomocy

2022-01-17 16:10
blazej
Autor: arch.rodzinne

Błażej jest 4letnim chłopcem, na co dzień jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem, który od urodzenia cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jest to postać mieszana na podłożu niedotleniowo-niedokrwiennym. To niestety nie jedyne jego choroby.

Synek obecnie porusza się na specjalistycznym wózku, gdyż sam nie jest w stanie chodzić - pisze mama Błażeja Michalina Jarzyńska z Susza. - Cierpi on również na Autyzm Wczesnodziecięcy, Błażej również nie mówi. Najgorszą postawioną mu diagnozą jest Padaczka lekooporna pod postacią zespołu Lennoxa-Gastaut.

Michalina Jarzyńska wychowuje Błażeja i jeszcze jedno dziecko samotnie. Nie daje jednak rady finansowo i prosi o pomoc w zebraniu środków na bardzo kosztowną rehabilitację niepełnosprawnego syna.

Błażej potrzebuje kosztownej i długo trwałej rehabilitacji, której jako samotnie wychowująca matka dwójki dzieci nie jestem w stanie mu zapewnić - pisze mama malucha. - Dlatego jestem zmuszona zwrócić się o pomoc do Państwa.

Jeśli możecie pomóc zajrzyjcie na stronę zbiórki na zrzutka.pl - Rehabilitacja i leczenie Błażeja.

Burza śnieżna w Krakowie

QUIZ. Czy wiesz do czego służą te kobiece przedmioty?

Pytanie 1 z 9
Czym jest beautyblender?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE