Rockowa inwazja z Olsztyna. Koncert za darmo!

2020-02-20 13:42
rock
Autor: arch.organizatora

W najbliższą sobotę w iławskim klubie IOWA zagrają dwie dobre olsztyńskie kapele. Będzie i ostro, i folkowo.

Na iławskiej scenie zaprezentują się Pod kontrolą oraz Kapiszony.

Kapiszony - Ferajna z Olsztyna grająca rock’n’rolla bez cukru, sztucznych barwników i konserwantów. Ich muzyka to miks rocka z folkiem miejskim i poezją śpiewaną.

kapiszony
Autor: arch.organizatora

Nasze koncerty, to nie tylko euforyczna muzyka i nietuzinkowy tekst, ale także kontakt z publicznością oparty na spontanicznym i absurdalnym humorze. Zanim udasz się na nasz występ skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż brak dystansu i poczucia humoru może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu. Słyniemy z tego, że, najlepsze nasze koncerty to te, na które nas nie zaprosili.

Pod Kontrolą to Gosia, Filip, Maciej i Paweł. Zespół powstał w 2017 roku w Olsztynie i od tego czasu czynnie udziela się na scenie muzycznej. Członkowie zespołu łączą różnorodne inspiracje muzyczne i swoje indywidualne wizje w jedną całość, tworząc wybuchową mieszankę. W praktyce to ostrzejszy rock z damskim wokalem.

poza kontrola
Autor: arch.organizatora

Złożoność naszych charakterów odzwierciedlają kompozycje, które tworzymy wspólnie – pełen zapału perkusista, wyluzowany basista, pomysłowa wokalistka i szalony gitarzysta. Gramy żywiołowo. Na każdym koncercie przez bębny i bas szyby drżą jak przy trzęsieniu ziemi, z pieca gitarzysty bucha ogień, a wokalistka pragnienia słuchaczy gasi lepiej niż równikowa ulewa. W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas naszych występów pojawiają się mocne, rockowe i energiczne numery, jak również spokojniejsze oraz wolniejsze utwory. Nie zamykamy się w jednym gatunku jeśli chodzi o tworzenie muzyki.


Początek koncertu godzina 20. Przypominamy, że wstęp na imprezę za zupełną darmochę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE